СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

fizvosp
muzped
NN Istoria
pedagogika
fizmat
estfuck
filfuck

Святкування Міжнародного дня музеїв

В рамках святкування Міжнародного дня музеїв (щороку відзначається 18 травня) студенти 3-го курсу спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Соціальна робота» на чолі з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності к.п.н. ГОНЧАРЕНКО О.В. та ЗНОБЕЄМ О.В. відвідали Сумський обласний художній музей імені Никанора Юнацького.

 

Під час екскурсії студенти переглянулиекспозицію образотворчого мистецтва України та країн Західної Європи (ІталіїГолландії та ФландріїФранції) періоду ХVІІІ – поч. ХХ ст.ст. Також до уваги відвідувачів була представлена колекція декоративно-ужиткового мистецтва художнього музею, сформована в 1920-ті роки на основі зібраної приватної колекції відомого мецената Оскара Гансена, до якої увійшли раритети української минувшини (килими, гутне скло, порцеляна, дукачі тощо) і зразки російського та західноєвропейського мистецтва (головним чином зі скла, порцеляни, бронзи, тканини тощо).Екскурсанти отримали унікальну можливість відвідати персональну виставку заслуженого художника України Олександра ЧЕРЕДНИЧЕНКА, на якій в експозиції під назвою «Одвічне диво: передчуття літа» представлено близько 50 робіт.

Щорічне свято музейництва стало приводом для підвищення обізнаності студенства про важливу роль музеїв у розвитку суспільства, адже вони виконують роль інструменту культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Оберіть мову

Меню