СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

fizvosp
muzped
NN Istoria
pedagogika
fizmat
estfuck
filfuck

Доступ до публічної інформації

З метою належної організації доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939, враховуючи вимоги наказу МОН України від 09 червня 2011 року № 562 «Про реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації» по університету видано наказ «Про забезпечення доступу до публічної інформації» від 29 грудня 2011 року № 124.

         Згідно законодавства доступ до публічної інформації, яка знаходиться у володінні СумДПУ імені А.С. Макаренка, обмежується, якщо такі дані віднесено до інформації з обмеженим доступом.

         Відповідальною особою з питань запитів на публічну інформацію визначено юрисконсульта (провідного фахівця) – Черкашина Віктора Миколайовича: контактний телефон (0542) 68-59-87.

Форма запиту на публічну інформацію

         Запит на публічну інформацію, яка знаходиться у володінні Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка підлягає реєстрації у відділі роботи з кадрами та документального забезпечення і здійснюється відповідальною особою згідно ч. 2 ст. 13 та ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»

         Для оформлення інформаційного запиту:

  • письмова: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87 (на конверті вказати «Запит на публічну інформацію»);
  • електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • телефоном: (0542) 68-59-87
  • тел/факс: (0542) 22-15-17

         Запит на інформацію має містити дані про особу, що замовляє інформацію згідно ст. 19 цього Закону.

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності

розпорядника інформації

         Відповідно до ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації може бути оскаржена до керівника університету, Міністерства освіти і науки України або до суду.

         Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Оберіть мову

Меню