СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ А.С. МАКАРЕНКА

fizvosp
muzped
NN Istoria
pedagogika
fizmat
estfuck
filfuck

АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ДОСЛІДНИКА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД

II Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених відбулась 16-17 травня 2019 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка. Організатори – науково-дослідна лабораторія «Академічна культура дослідника» (кер. Семеног О. М.), кафедра педагогіки (проф. Сбруєва А.А., кафедра інформатики (проф.. Семеніхіна О.В.). Конференція присвячена 95-ій річниці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та 30-річчю Програм Жана Моне. Конференція проведена в рамках проекту Еразмус+.

Міжнародна науково-практична інтернет конференція

Запрошуємо Вас 29 листопада 2018 року взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі», яка відбудеться у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка на базі кафедри практики англійської мови та кафедри теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології, ауд. 263 (м. Суми, вул. Роменська, 87).

 

ІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освітиі молодих учених «АКАДЕМІЧНА КУЛЬТУРА ДОСЛІДНИКА В ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД», яка відбудеться 16 травня 2019 року на базі кафедр української мови і літератури, педагогіки та інформатики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Запрошення на конкурс - WRITE WITH PLEASURE Competition 2019

13 квітня 2019 року.

Ресурсний центр професійного розвитку вчителів англійської мови, факультет іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка за підтримки волонтерів корпусу Миру США в Україні запрошує учнів 8 – 11 класів та студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації взяти участь у КОНКУРСІ НА КРАЩУ ТВОРЧУ ПИСЬМОВУ РОБОТУ англійською мовою (WRITE WITH PLEASURE Competition) 13 квітня 2019 року.

Оберіть мову

Меню