СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

estfuck
filfuck

Співпраця з прокуратурою Сумської області

21 травня за сприяння кафедри права та методики викладання правознавства відбулися публічні лекції прокурорів Сумської обласної прокуратури Алєксєєва М.О. та Іванющенка О.А. для студентів навчально-наукового інституту історії та філософії й факультету іноземної і слов’янської філології.

Лектори розкрили особливості та методику розслідування кримінальних проваджень про корупційні злочини. Студенти з зацікавленням слухали про виявлення та знешкодження організованих груп та злочинних організацій, про особливості досудового розслідування кримінальних проваджень цієї категорії. Безліч питань, адресованих гостям, довели, що подібні зустрічі є пізнавальними, актуальними та необхідними.

У подальшому планується продовження співпраці з прокуратурою області в організації та проведенні лекцій, дискусійних майданчиків, проходженні студентами університету навчальних та виробничих практик.

Оберіть мову