Анонси подій

V Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Дню юриста «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі» - 07 жовтня 2022 року

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі», присвяченій Дню юриста, яка відбудеться 07 жовтня 2022 року на базі навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в режимі on-line.

Тематичні напрямки конференції:

• Теоретико-історичні та філософські аспекти розвитку держави і права.
  • Становлення конституціоналізму в Україні та світі.
  • Сучасні проблеми трудового права та права соціального забезпечення.
  • Публічне управління в умовах глобалізаційних викликів. Сучасні тенденції та перспективи розвитку адміністративного права і процесу.
  • Сучасні тенденції реформування господарського права та процесу.
  • Юридичні інновації в правничій діяльності. Інформаційне право.
  • Теоретичні та практичні питання цивільного права і процесу. Міжнародне приватне право.
  • Проблеми кримінального права і процесу в світлі європейських стандартів.
  • Кримінально-виконавча система України та її роль у розбудові правової та соціальної держави.
  • Криміналістика. Судово-експертна діяльність. Оперативно-розшукова діяльність.
  • Соціально-правові та економічні проблеми розвитку держави: пріоритети та перспективи.
  • Європейська та євроатлантична інтеграція в освіті та науці
  • Актуальні проблеми державотворчого процесу в країнах світу.
  • Сучасні міжнародні відносини: актуальні проблеми теорії та практики.

Умови та форми участі

Запрошуємо до участі фахівців у галузі права, міжнародних відносин, науковців, практикуючих юристів, викладачів та здобувачів закладів вищої освіти, а також тих, хто цікавиться проблемами розбудови правової держави.

Форма участі: on-line.

Участь у конференції безкоштовна та передбачає публікацію тез у ЕЛЕКТРОННОМУ ЗБІРНИКУ МАТЕРІАЛІВ.

Робочі мови: українська, російська, англійська, польська.

Збірник тез та програма конференції після закінчення заходу будуть розміщені на сайті http://conference.law.sspu.edu.ua/

Завантажити інформаційний лист | Download information sheet

Тел.: +38 (0542) 22-12-44