Previous Next

ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Перегляди: 388

16 травня 2020 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з біології, хімії та географії.

Проведенню ІІ Етапу Всеукраїнської олімпіади у дистанційному режимі передувала якісна підготовка. 12 травня викладачами університету, а саме: Міронець Л. П.– доцентом кафедри загальної біології та екології, Бабенко О. М.– доцентом кафедри хімії та методики навчання хімії, Сюткіним С. І. – доцентом кафедри загальної та регіональної географії, які є членами предметно-методичних комісій з проведення Всеукраїнської олімпіади та фахівцями Центру професійно-карєрної орієнтації та вступу на навчання, для учасників олімпіади на платформі Zoom було проведено настановчу онлайн-конференцію, де було обговорено особливості проведення олімпіади в дистанційному режимі.

Всього в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка взяли участь 36 осіб: з них у олімпіаді з географії – 15 осіб, з хімії – 3, з біології – 18 осіб.

За результатами проведення Всеукраїнської олімпіади Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка учасники отримали відповідні бали, які у разі вступу на навчання до університету за спеціальностями 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 Біологія, 014 Середня освіта (Хімія), 014 Середня освіта (Географія), 106 Географія, 102 Хімія можуть бути додатковими балами до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в цьому закладі освіти в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Вітаємо учасників олімпіади, бажаємо їм подальших успіхів та звершень та ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО УНІВЕРСИТЕТУ!

Центр Професійно-кар'єрної орієнтації
та вступу на навчання

Надрукувати