Previous Next

Студенти НН інституту історії, права та міжнародних відносин прийняли участь у конференції історичного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

6 квітня 2021 року відбулося відкриття звітно-наукової конференції студентів та аспірантів на базі історичного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова «Освіта та наука -2021» (06-09 квітня 2021 року), до участі в якій  долучилися  викладачі та студенти НН інституту історії, права та міжнародних відносин СумДПу  ім. А.С. Макаренка.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан історичного факультету, к.і.н., проф. Т.В. Мелещенко, в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін СумДПУ ім. А. С. Макаренка к.пед.н., доц. С.І. Моцак, заступник декана з наукової роботи історичного факультету, к.і.н., доц. О.О. Мальований.

Викладачі к.пед.н., доц. С.І. Моцак, к.і.н., ст.викл. В.В. Михтуненко, к.пед.н., доц. С.О. Авхутська., к.пед.н., доц. В.В. Снагощенко підготували студентів до конференції, а також прийняли участь у дискусії.

Метою конференції є надання студентам та аспірантам різних вузів України можливості поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями та обговорити наукові проблеми, оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності, зрештою, зав’язати дружні відносини з учасниками з інших вищих навчальних закладів.

Особливу вдячність висловлюємо керівництву історичного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова за плідну співпрацю та надану можливість презентувати результати студентських досліджень.

#СумДПУ


Надрукувати   E-mail