Previous Next

Студенти НН ІПП взяли участь у Ході за свободу (Walk for Freedom) з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Перегляди: 616

18 жовтня 2019 року викладачі та студенти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології (кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності) приєдналися до європейської спільноти у боротьбі з торгівлею людьми, долучившись до Всесвітньої щорічної акції «Хода за свободу / Walk for Freedom».

 

Цього дня в усіх куточках області та обласному центрі під патронатом Міністерства соціальної політики України пройшла мирна і мовчазна хода небайдужих на захист мільйонів людей, які зараз знаходяться у рабстві. У ній взяли участь усі суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в нашому регіоні: Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА, ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини», міський Центр СССМ та інші. 

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Тому основною метою акції є роз’яснення мешканцям місцевих громад про існування означеної проблеми, основні форми та способи втягнення в сучасне рабство, а також шляхи підтримки і надання допомоги потерпілим.

Надрукувати