Previous Next

Студенти ПГФ першими серед закладів вищої освіти відвідали Музей науки

Перегляди: 62

Щойно Мала академія наук України оголосила відкритою реєстрацію на тестовий режим відвідування інтерактивного Музею науки, студенти третього та четвертого курсів ОР Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія зголосилися на поїздку до Києва.

«Креативно, сучасно, круто, науково, навчально, популярно, інтерактивно, Вау!» – так реагували студенти на побачене. Новий формат музею, доступність експонатів, сучасність і креативність не дозволяли залишити заклад навіть після закінчення часу перебування. Оскільки напрямок музею – природничо-математичний, наші майбутні вчителі-біологи та науковці одразу продумали методичні можливості використання набутих знань у своїй професійній діяльності.

А свої знання студенти ПГФ перевіряли за допомогою тестів, завдання яких вмонтовані у стіни. Після правильного вирішення усіх завдань, учасник отримує бонус – змінюється колір підсвічення стелі. Тому 26 вересня 2020 року Музей науки на Експоцентрі у м. Київ підсвічувався всіма кольорами.

Надрукувати