Previous Next

Вебінар-дискусія «Академічна доброчесність – тренд сучасної освіти»

Перегляди: 408

15 травня 2020 року відбувся вебінар-дискусія «Академічна доброчесність – тренд сучасної освіти» для здобувачів вищої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Модерувала захід – ЯЧМЕНИК М.М., к.п.н., керівниця Центру забезпечення якості вищої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Спікери вебінару – перший проректор, к.н. з держ. упр., проф. ПШЕНИЧНА Л.В.; голова комісії з етики та академічної доброчесності, к. філос. н., ст. викладач кафедри філософії та соціології ПОНОМАРЕНКО Т.О.; членкиня комісії з етики та академічної доброчесності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германської філології КОЗЛОВА В.В.

Підключитися до конференції Zoom учасники могли за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/84838710003?pwd=US85VHhSakdObFBsTUR1akUrTGhyQT09 або Ідентифікатором: 848 3871 0003 та паролем: 5GXuzL.

Перший проректор, професор ПШЕНИЧНА Л.В. наголосила, що сучасному здобувачу вищої освіти необхідно усвідомити: академічна доброчесність – вже не просто тренд, а – основа якісної освіти.

Голова комісії з етики та академічної доброчесності, к. філос. н., ст. викладач кафедри філософії та соціології ПОНОМАРЕНКО Т.О. ознайомила присутніх із нормативними документами, які регламентують академічну відповідальність за порушення норм і принципів академічної доброчесності.

Членкиня комісії з етики та академічної доброчесності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри германської філології КОЗЛОВА В.В. ознайомила учасників вебінару з політикою упровадження академічної доброчесності українських закладів вищої освіти; окреслила студентсько-викладацький досвід із академічної доброчесності на факультеті іноземної та слов’янської філології СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Керівниця Центру ЗЯВО, к.п.н. ЯЧМЕНИК М.М. презентувала «Інформаційний вісник: СумДПУ імені А.С.Макаренка» з питань якості освіти та академічної доброчесності.

Дискусія відбулася: здобувачі вищої освіти були активними у запитаннях та отримали кваліфіковані відповіді. Наприкінці вебінару (шляхом опитування) окреслили план наступної зустрічі.

Ознайомитися із матеріалами вебінару-дискусії: [Інформаційний вісник], [Презентація «Академічна відповідальність»].

Марина ЯЧМЕНИК,
к.п.н., керівниця Центру ЗЯВО
СумДПУ імені А.С.Макаренка

Надрукувати