Відеоновини

Даю слово з Юрієм Лянним, ректором Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

1. Спеціальності в СумДПУ: які функціонують наразі та ліцензування нових. 2. Профорієнтаційна робота. 3. Студенти з закордону: з яких країн приїжджають на навчання до Сум та які спеціальності серед них популярні? 4. Матеріально-технічна база університету: що зроблено, що планується? 5. Особливості навчально-виховного процесу: наукові дослідження, наукові гранти, волонтерство. 6. Працевлаштування студентів. 7. Система мотивації для викладачів і співробітників. 8. Навчання в умовах пандемії 9. Відомі випускники університету.

Огляд останніх найцікавіших подій в житті СумДПУ імені А.С. Макаренка

Нагородження орденом «За заслуги» ІІІ ступеня студента педагогічного університету Андрія Кривича, який загинув на Сході України у березні 2018 року;

Огляд останніх найцікавіших подій в житті СумДПУ імені А.С. Макаренка

Чергове тренувальне тестування з предмету, включеного до програми зовнішнього незалежного оцінювання – англійської мови;