Про СРПВС

Основним напрямком діяльності сектору розробки та підтримки вебсайту є розробка вебсайту та оприлюднення інформації про СумДПУ імені А.С. Макаренка в глобальній мережі інтернет. Основний напрямок розробки - розвиток інформаційної системи вузу, якою щодня користується понад 10 000 користувачів.

Працівниками сектору виконується робота по розробці та підтримці інтернет-ресурсів Університету, організації взаємодії з автономними інформаційними системами, забезпечення функціонування електронної пошти, а також з розробки і впровадження додаткових програмних засобів, які забезпечують інтеграцію Університету із світовим інформаційним простором.

Основні функції

• Виконання заходів із розробки, впровадження та супроводу єдиної автоматизованої інформаційної системи управління контентом Університету;
  • налагоджувати співпрацю з підрозділами для збору, обробки та поширення актуальної інформації;
  • ефективне подання Університету та його підрозділів в глобальній мережі інтернет;
  • забезпечення якості інформаційного наповнення;
  • адміністрування вебсерверу;
  • безперебійне функціонування вебсайту.

Колектив

This image for Image Layouts addon