Психологічна служба онлайн

01 травня фахівці Психологічної служби провели два просвітницькі заходи на тему «Як успішно пройти співбесіду та знайти роботу своєї мрії!»  для студентів, які навчаються на першій та другій зміні в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

Студентки ПГФ СумДПУ імені А.С. Макаренка розвивають природничу освіту у Швейцарії

Здобувачки вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничо-географічного факультету виграли грант на проведення природничої школи у місті Бурґдорф (Burgdorf) в кантоні Берн (Швейцарія).

Декада популяризації принципів академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти СумДПУ

«Чому варто дотримуватись принципів академічної доброчесності?» – головне питання, яке стояло перед студентами І, ІІ курсів ОР Бакалавр та І курсу ОР Магістр під час низки тренінгів, що були проведені фахівцями Центру забезпечення якості вищої освіти з 19 по 30 квітня 2024 року.

«VoiceVibe2024» – співочий поєдинок університетів

«VoiceVibe2024» – співоча битва хорів, в якій зійшлися студенти трьох сумських ЗВО – Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Сумського національного аграрного університету та Сумського державного університету.

Міжнародна академічна мобільність представника СумДПУ в рамках проєкту AMU Summer Schools 2.0 «Sustainable Development and Social Innovations»

З 21 квітня по 27 квітня 2024 року відбулася міжнародна весняна школа «Sustainable Development and Social Innovations» у рамках проєкту «AMU Summer Schools 2.0», організована Університетом імені Адама Міцкевича, м. Познань, Польща.

СумДПУ долучився до роботи міжнародного семінару TAM «Developing and Implementing Joint Master’s Degree Programmes: Current Challenges and Prospectives»

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макренка активно розвиває міжнародну співпрацю, інтернаціоналізацію та мобільність, розширює можливості освітніх програм.

Здобувачі освіти СумДПУ беруть участь у проєкті «Українська суботня школа» (Бельгія)

Науково-педагогічні працівники (старший викладач Ячменик М.М., професор Семеног О.М., доцент Громова Н.В.) та здобувачі вищої освіти СумДПУ беруть участь у проєкті Суспільно-культурного товариства ”Українці в Генті” (Бельгія) за співпраці з СумДПУ “Українська суботня школа: міжнародний міст навчання”.

Психологічна служба онлайн

З 22 квітня по 26 квітня фахівці психологічної служби плідно попрацювали в рамках тижня психології присвяченого Всеукраїнському дню Психолога. Завершальним етапом психологічної просвіти став кіноклуб «Реальність».

Перемога студентки СумДПУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури

У квітні 2024 р. з ініціативи факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбувся Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання).