Наукова школа для аспірантів СумДПУ імені А.С. Макаренка

5 квітня 2024 року відбулася традиційна наукова школа для аспірантів 1 та 2 років навчання Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на тему «Ключові компетентності дослідника для майбутнього покоління».

У межах наукової школи здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти отримали можливість розвинути навички тайм-менеджменту, публічного виступу та ненасильницької комунікації у процесі їх наукової діяльності в межах тренінгів «Ненасильницька комунікація: навички роботи в офлайн і онлайн середовищах» (д.пед.н., проф., завідувач кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Марина Бойченко), «Тайм-менеджмент у науковій діяльності: лайфхаки для молодого дослідника» (к.пед.н., проф., доцент кафедри педагогіки, завідувач аспірантури і докторантури Ірина Чистякова), «10 кроків до успішного публічного виступу» (аспірант кафедри педагогіки, викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Анна Нечипоренко). Тематика наукової школи була обрана відповідно до наукових інтересів та потреб аспірантів, виявлених під час опитування, та в межах імплементації результатів мікропроєктів, підготовлених М. Бойченко та А. Нечипоренко як складової програми підвищення кваліфікації в рамках IV ЗИМОВОЇ ШКОЛИ «ОСВІТЯНИН ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПОКОЛІННЯ», організованої ВГО «Інноваційний університет».

М. Бойченко та А. Нечипоренко висловлюють щиру вдячність усім організаторам та тренерам IV ЗИМОВОЇ ШКОЛИ «ОСВІТЯНИН ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПОКОЛІННЯ», які відкрили можливості для вдосконалення професійної майстерності та поштовх для подальших наукових пошуків.