Підвищення кваліфікації фахівців Психологічної служби!

З 4 по 6 листопада 2021 року фахівці Психологічної служби брали онлайн участь у міжнародній науково-практичній конференції: "Психологія кризових станів: наука і практика".

Мета конференції – обговорення та вирішення актуальних проблем сучасної психологічної науки у сфері кризових станів із залученням провідних експертів академічної та практичної спільноти.
Напрями роботи конференції:
1. Стрес та його наслідки.
2. Психологічна травма.
3. Втрати і горе.
4. Суїцид.
5. Профілактика вигорання.
6. Депресія.
7. Психосоматичні розлади.
8. Реабілітація.
Під час конференції були розглянуті провідні тематичні теоретичні і практичні напрацювання різних психологічних шкіл.
Запрошені спікери: Janae Weinhold (USA), Isabel Fernandez (Italy), Eva Münker-Kramer (Austria), Hans-Hermann Baertz (Germany), Hans Rudolf Zurfluh (Switzerland), Caner Bingöl (Turkey), Roger Solomon (USA), Daria Darchuk (Canada), Onno Van Der Hart (Netherlands), Dolores Mosquera (Spain), Knut Andersen (Norway), Erik de Soir (Belgium), Paul Miller (England), Arye Bursztyn (Israel), Amanda Clinton (USA), Volodymyr Voloshyn (Ukraine), Margarida Gaspar de Matos (Portugal) та інші.
 Фахівці Психологічної служби висловлюють величезну подяку кафедрі психології та педагогіки Хмельницького національного університету, ГО «Цей світ для тебе», ГО «Громадський рух Жіноча сила України», ГО «Інститут біосугестивної терапії», відділу психологічного забезпечення департаменту персоналу Головного управління Національної гвардії України, ВГО «Арт-терапевтична асоціація», Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за можливість у дистанційному форматі брати участь та підвищувати свій рівень кваліфікації.