«Під завалами» Психологічна допомога у кризових ситуаціях»

У четвер 9 травня 2024 року психологічна служба університету провела онлайн – просвітницький захід на тему: «Під завалами» Психологічна допомога у кризових ситуаціях».

Психологічна служба онлайн

08 травня фахівці Психологічної служби провели просвітницький захід на тему «Практичні рекомендації, як відновити внутрішній ресурс!» для студентів, які навчаються в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

Психологічна служба інформує

2 травня 2024 року о 14:30 відбувся просвітницький захід від Психологічної служби СумДПУ імені А. С. Макаренка на тему «Синдром відкладеного життя, або давай після перемоги».

Збірна України з футзалу переможці міжнародного турніру

2-5 травня 2024 року в м. Севілья ( Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзау серед спортсменів з вадами зору В2/В3.

Благодійна виставка пасхальних виробів відбулася в педагогічному з нагоди Великодня

Благодійна виставка пасхальних виробів, присвячена світлому святу Великодня, відбулася в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

СумДПУ – лідер серед працевлаштування

Міністерство освіти і науки України презентувало звіт із Моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої і фахової передвищої освіти, які завершили навчання за державним замовленням у 2021 та 2022 роках.

Озеленення території університету

В рамках програми з озеленення та благоустрою на території Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка було висаджено декілька десятків саджанців багаторічних декоративних рослин.

Психологічна служба онлайн

01 травня фахівці Психологічної служби провели два просвітницькі заходи на тему «Як успішно пройти співбесіду та знайти роботу своєї мрії!»  для студентів, які навчаються на першій та другій зміні в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

Студентки ПГФ СумДПУ імені А.С. Макаренка розвивають природничу освіту у Швейцарії

Здобувачки вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) природничо-географічного факультету виграли грант на проведення природничої школи у місті Бурґдорф (Burgdorf) в кантоні Берн (Швейцарія).