Previous Next

Успішно завершилася підсумкова атестація спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія)

17 червня 2021 року завершилася підсумкова атестація студентів 4-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія).

Підсумки краєзнавчо-туристичної практики студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія)

Протягом 7-11 червня 2021 року тривала краєзнавчо-туристична практика у студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія), які навчаються на ОПП Середня освіта (Географія. Біологія та здоров'я людини).

Previous Next

Урочисте відкриття меморіальної дошки та залу засідань імені Бориса Леонідовича Корогода

16 червня 2021 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та залу засідань імені Бориса Леонідовича Корогода, першого декана відновленого в 1981 р. історичного факультету при Сумському педінституті імені А.С. Макаренка.

Завершилася основна сесія ЗНО

15 червня 2021 року тестуванням з географії завершилася основна сесія ЗНО.

І етап кубку України зі стрільби із лука

10 - 14 червня у м. Чернівці відбувся І етап кубку України зі стрільби із лука.

Previous Next

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

У м. Бахмут 8-9 червня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді.

Previous Next

Студенти-археологи провели сумським школярам майстер-клас з історичного гончарства

14 червня 2021 р. учні Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30 «Унікум» власноруч змайстрували гончарні вироби під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України, голови правління «Ніжинського археологічного товариства» Івана Станіславовича Кедуна та студентів спеціальності 032 Історія та археологія.

Previous Next

СумДПУ імені А.С. Макаренка зустрічає абітурієнтів на ЗНО з географії!

Сьогодні випускники зі всієї країни складають зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Хокей на траві

За підсумками 5-го туру чемпіонату України з хокею на траві, який відбувся 9-11 червня у м. Суми, збірна команда ІФК СумДПУ імені А. С. Макаренка виборола бронзові нагороди.