Previous Next

Фестиваль до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2021 року у Міжнародний день рідної мови відбувся фінальний звіт «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬського кампусу».

Аспіранти і стейкґолдери: зустріч перша

19 лютого 2021 року за підтримки викладачів кафедри інформатики на лекцію з навчальної дисципліни «Сучасні інформаційні технології у наукових дослідженнях» було запрошено молодшого наукового співробітника Інституту фізіології Богомольця (м.Київ, http://biph.kiev.ua/en/Main_Page), доктора філософії (біологічні науки) Семеніхіну Маргариту Олексіївну.

Previous Next

Круглий стіл, присвячений подіям революції гідності

19 січня 2021 року викладачами кафедри історії України СумДПУ ім. А. С. Макаренка було організовано і проведено круглий стіл, присвячений подіям революції гідності «Майдан: історія, здобутки, значення».

Previous Next

Тренувальне тестування з біології, географії та хімії у СумДПУ імені А.С. Макаренка

20 лютого 2021 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка учні випускних класів м. Суми та Сумської області мали змогу пройти тренувальне тестування із біології, географії та хімії.

Previous Next

Участь викладачів Педагогічного у культурно-мистецькому житті нашого міста

Підтримка нових громадських ініціатив – один із провідних напрямів роботи кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

До Міжнародного дня рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Previous Next

Проведення просвітницького тренінгу «Об’єднуємо зусилля заради кібербезпеки дітей!»

16 лютого 2021 року викладачками кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, засновницями громадської організації «Ліга сучасних жінок» – к.пед.н, доц. Поляковою О.М. та к.пед.н., ст. викл. Пономаренко Л.І. – був проведений просвітницький тренінг «Об’єднуємо зусилля заради кібербезпеки дітей!» для педагогів Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.