Previous Next

Зустріч в рамках проєкту "Гостьовий лектор"

У межах вивчення курсу «Методика навчання української мови» відбулася зустріч із Роговою Наталією Володимирівною – представником Центру професійного розвитку педагогічних працівників, вчителем української мови та літератури Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №10, переможцем Всеукраїнського конкурсу «Народний спікер» та міського «Територія творчості».

Previous Next

Підписання договору про співпрацю між СумДПУ та Goethe-Institut (Німеччина)

20 листопада 2020 року був підписаний договір про співпрацю між Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка та Goethe-Institut (Німеччина), за участю ректора університету доктора педагогічних наук, професора Лянного Ю.О., проректора з науково-педагогічної роботи доктора біологічних наук, професора Шейка В.І., декана факультету іноземної та слов’янської філології кандидата філологічних наук доцента Коваленка А.М., завідувача кафедри германської філології, доктора філологічних наук професора Школяренко В.І, викладача кафедри германської філології Шевцової Н.О.

Призначення державної іменної стипендії

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1449 від 20 листопада 2020 р. «Про призначення державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні на 2021 рік» державну іменну стипендію Назарія Войтовича призначено доценту кафедри бізнес-економіки та адміністрування СумДПУ імені А.С. Макаренка Віталію Омельяненку.

Он-лайн консультація для слухачів Сумського територіального відділення МАН

21 листопада 2020 року в рамках навчальної сесії для слухачів Малої академії наук України (відділення «Науки про Землю», секції «географія та ландшафтознавство», «метеорологія та кліматологія», «гідрологія», «геологія та мінералогія») кандидат географічних наук, доцент кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка Сюткін С.І. провів дистанційну консультацію.

Previous Next

Вітання із захистом кандидатської дисертації

Колектив НН ІПП сердечно вітає доцента  кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності ПОЛЯКОВУ Ольгу Михайлівну та її аспірантку Шевченко Тетяну Юріївну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Previous Next

Звіт ректора професора Лянного Ю.О. щодо виконання умов контракту з 2015-2020 рр. на конференції трудового колективу університету

10 листопада 2020 року відбувся звіт ректора університету доктора педагогічних наук, професора Лянного Ю.О. перед делегатами конференцією трудового колективу університету, яка проходила у змішаному режимі (частина делегатів конференції була присутня у актовій залі, частина он-лайн та по-різним аудиторіям). На початку звіту було відкрито актову залу університету після капітального ремонту.

Previous Next

Зустріч ректора університету Ю. О. Лянного з т.в.о. Міністра освіти і науки України С. М. Шкарлетом

13 листопада 2020 року ректор університету професор Ю.О. Лянной передав до Міністерства освіти і науки України ректорській звіт щодо виконання умов контракту за період 2015-2020 рр. та витяг із засідання делегатів конференції трудового колективу СумДПУ імені А.С. Макаренка про його оцінку і зустрівся з т.в.о. Міністра освіти і науки України С. М. Шкарлетом. Юрій Олегович подарував книгу про університет «Макаренківська alma mater», розповів про досягнення та перспективи розвитку університету, обговорили формулу щодо фінансування педагогічних університетів у новому 2021 році та ін.

Previous Next

Цикл тренінгів на тему: « Тайм – менеджмент. Як навчитися керувати собою та власним часом»

В листопаді Психологічна служба з циклом тренінгів на тему: « Тайм – менеджмент. Як навчитися керувати собою та власним часом» вийшла на онлайн платформу.

Previous Next

Усе минає, а мова – вічна

Мова – це особливий інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08