НН ІПП працює в нових умовах

Такі загрози, як коронавірус, безумовно впливають на нашу взаємодію.

Онлайн-навчання на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти

В умовах карантину кафедра спеціальної та інклюзивної освіти продовжує піклуватися про якість освітніх послуг, які вона надає здобувачам вищої освіти за освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) та освітньо-професійною програмою Спеціальна освіта (Тифлопедагогіка. Сурдопедагогіка) денної та заочної форми навчання.

Онлайн-засідання вченої ради університету

02 квітня 2020 року відбулося третє у поточному році планове засідання вченої ради Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в режимі онлайн-конференції під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Юрія Лянного.

Cтаростат у формі відеоконференції

2 квітня 2020 року на факультеті іноземної та слов’янської філології було проведено старостат у формі відеоконференції на платформі Zoom, на якому студенти та викладачі мали можливість обговорити питання дистанційного навчання, актуальні проблеми факультету, шляхи та напрями роботи на найближчий час.

Нові виміри співпраці ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України та СумДПУ

2 квітня 2020 р. відбувся вебінар «НОВІ ВИМІРИ СПІВПРАЦІ: НАУКОВА УСТАНОВА – УНІВЕРСИТЕТ».

Онлайн-засідання кафедри української мови і літератури

31 березня 2020 року уперше на платформі Zoom провели онлайн-засідання кафедри української мови і літератури СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Дистанційне навчання: СумДПУ-Онлайн

Пандемія коронавірусу зумовила перехід людей в усьому світі з реального простору у – віртуальний, а навчальний процес – у дистанційну форму.

ННІ Педагогіки і психології перейшов на дистанційне навчання

З 12 березня 2020 року всі заклади освіти України припинили роботу у звичному режимі і перейшли на карантин.

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08