Ваші можливості у Німеччині

Робочі та навчальні німецькомовні програми презентував лектор Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Карстен Грунвальдт.

Робота Психологічної служби

З 11 по 18 листопада практичний психолог Вікторія Германівна для студентів ННІПП провела ряд тренінгів на тему «Цінність людського життя».

День студента 2019!

Шановні студенти! Ви – основа нашого університету.

Previous Next

Моє серце – цвіт фіалок ранніх… (презентація поетичних збірок Надії Кириленко)

13.11.19 відбулася презентація збірок "Мить синьоніжності" та "Скрипка любові" нашої любої, неповторної, талановитої Надії Іванівни Кириленко.

Медіаграмотність: учимося мислити критично

У контексті проекту «Вивчай і розрізняй: інфомедійна грамотність» доцент кафедри української мови і літератури Кириленко Н.І. 16 листопада провела тренінг «Медіаграмотність: учимося мислити критично» зі слухачами регіонального відділення Малої академії наук (секції мистецтвознавства, української та англійської мов).

Previous Next

Науково-практичний семінар «Науково-методичне забезпечення якісної математичної освіти в умовах впровадження нових освітніх стандартів»

8 листопада 2019 року на базі Ресурсного центру трансферу технологій «Науково-методичне забезпечення якісної математичної освіти в умовах впровадження нових освітніх стандартів» (науковий керівник проф.Чашечникова О.С.) було проведено науково-практичний семінар для вчителів математики Сумського району.

Previous Next

День бібліотеки на кафедрі математики

На фізико-математичному факультеті 8 листопада 2019 року працівниками Наукової бібліотеки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Герасимчук Наталією Іванівною, Петренко Тетяною Вікторівною, Косенко Валентиною Василівною проведено змістовний захід – День бібліотеки на кафедрі математики.

Previous Next

Викладачі СумДПУ імені А.С. Макаренка учасники методичного семінару «ЗНО – 2020: змістовий аспект»

14 листопада 2019 року викладачі Університету проф. Чашечникова О.С., доц. Одінцова О.О., доц. Громова Н.В., викл. Ячменик М.М., доц. Моцак С.І., доц. Жмака В.С. взяли участь у методичній нараді-семінарі «ЗНО – 2020: змістовий аспект», яку проводив Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Асистентська практика у ЗВО магістрантів

Про проходження асистентської практики у ЗВО магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література). Додаткова спеціальність: 014 Середня освіта (Мова і література(англійська)).

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08