Настановча зустріч приймальної комісії СумДПУ з технічними секретарями та секретарями відбіркових комісій з питань вступної кампанії 2024 року

У Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка 28 червня 2024 року відбулася настановча зустріч заступника голови приймальної комісії, першого проректора Любов ПШЕНИЧНОЇ, відповідального секретаря Ірини МИХАЙЛИЧЕНКО, фахівця І категорії Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Валентини МИКОЛАЄНКО з технічними секретарями та секретарями відбіркових комісій з питань вступної кампанії 2024 року.

Інноваційний проєкт територіального партнерства між СумДПУ та ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

У рамках плідної співпраці та підписаного Меморандуму про співробітництво - https://sspu.edu.ua, декан та науково-педагогічні працівники природничо-географічного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка 2 липня 2024 р. здійснили візит до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», який розташований у с. Хоружівка Роменського району Сумської області.

У СумДПУ нагородили переможців ІІ обласного конкурсу «Природничий квіз СумДПУ імені А. С. Макаренка» – 2024

27 червня 2024 року у Макаренківській родині СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу-гри «Природничий квіз СумДПУ імені А.С. Макаренка», який організував і провів природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка.

В СумДПУ підбили підсумки II Міжнародного конкурсу із творчого письма

20 червня 2024 року відбулася урочисте підбиття підсумків II Міжнародного конкурсу із ТВОРЧОГО ПИСЬМА: «Мої враження від шкільної практики: літературні імпровізації за улюбленими мотивами американських та британських авторів із використанням цифрових освітніх інструментів» за участю ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка Ю.О. Лянного, керівника Регіонального відділення з питань викладання англійської мови Державного департаменту США Джен МакАртур, асистента з питань культури Посольства США в Україні Лілії Шило, декана факультету іноземної та слов’янської філології А.М. Коваленка, проректора з науково-педагогічної (виховної та соціальної) Г.Л. Заікіної, завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики Г.І. Подосиннікової та президента TESOL Ukraine Олени Ільєнко.

Нагородження колективу Університету до 100-річного ювілею Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України

На засіданні вченої ради Університету, яке відбулося 19 червня 2024 року, ректор Юрій ЛЯННОЙ презентував Почесну Грамоту, якою  Кабінет Міністрів України 07 червня 2024 року нагородив колектив Університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, значні науково-методичні здобутки та високий професіоналізм.

Гендерно чутливе та інклюзивне відновлення України: участь викладачів СумДПУ у обговоренні

25.06.2024 доценти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності СумДПУ Олена ЛУЦЕНКО і Олена ГОНЧАРЕНКО долучилися до публічного обговорення «Гендерно чутливе та інклюзивне відновлення України: підсумки Ukraine Recovery Conference 2024», організоване Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики, Офісом Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, у співпраці та за підтримки Abt Global.

Інклюзивний простір: навчання молоді з інвалідністю основам медіаграмотності

13 червня 2024 року, к.психолог.н., доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Анною ЧОБАНЯН було проведене групове заняття для молоді Інклюзивного простору (вул. Соборна, 36) з медіаграмотності та виявлення фейкової інформації.

Природничо-психологічний квест «Життя прекрасне!»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, в Ботанічний сад СумДПУ імені А. С. Макаренка 22 червня відбувся природничо-психологічний квест "Життя прекрасне!".

Початок роботи 10-ї ювілейної Літньої біологічної школи «Вакалівщина» на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка

24 червня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка розпочала роботу 10-та ювілейна Літня біологічна школа «Вакалівщина», учасниками якої стали учні закладів освіти міста Суми та Сумської області.

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua