× Увага! Ви знаходитесь на новому офіційному сайті СумДПУ імені А.С Макаренка. Всі актуальні матеріали зі старого сайту були перенесені на новий.
Якщо не знайшли потрібні матеріали на новому, Ви завжди можете перейти на старий сайт sspu.sumy.ua.

Вебінар для майбутніх юристів

19 вересня кафедрою права та методики викладання правознавства спільно з Освітнім домом прав людини було організовано вебінар, участь у якому взяли майбутні юристи.

Участь правознавців у міжнародному форумі

З 13 по 18 вересня студенти спеціальності Право ННІ історії та філософії в межах проведення традиційного Міжнародного науково-практичного форуму «Україна майбутнього: перспективи інтеграції та інноваційного розвитку», який відбувся в м. Бердянськ, взяли участь у ряді заходів, а саме: ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції, науково-практичному круглому столі «Міжнародно-правова охорона морського середовища», Всеукраїнському студентському квесті, руханці до Міжнародного дня студентського спорту.

Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх

Сьогодні, 20 вересня, долучаючись до Міжнародного дня миру, який проходить кожного року 21 вересня, практичний психолог Руденко Вікторія Германівна та соціальний педагог Маркевич Дарина Олександрівна провели освітню та інформаційну акцію для групи студентів 1 курсу для залучення уваги в підтримці цього дня та спонуканню окремих людей чи груп до осмислення проблем миру, обміну інформації та практичним досвідом для його досягнення!

День студентського спорту в СумДПУ

20 вересня з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в СумДПУ імені А.С. Макаренка було проведено «Руханку». Не дивлячись на прохолодну походу та ранній час площа перед університетом зібрала велику кількість усміхнених людей.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Практичний психолог Руденко Вікторія Германівна до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, який триває з 16 по 20 вересня, 19 вересня провела зустріч зі студентами спрямовану на інформування учасників освітнього процесу

Розіграш кубку директора НН Інституту фізичної культури з паркового волейболу

17 вересня відбувся традиційний розіграш кубку директора НН Інституту фізичної культури з паркового волейболу.

Чемпіонат України з велосипедного туризму

12 – 16 вересня в м. Київ відбувся чемпіонат України з велосипедного туризму. Студент НН Інституту фізичної культури Пилипчук Олександр був третім у «Фігурка» серед юніорів, другим у «Тріалі» та у «Комплексній дистанції».

Практичний досвід майбутніх юристів

12 вересня студенти 3 курсу спеціальності Право ННІ історії та філософії стали учасниками слідчих дій, що проводилися спільно співробітниками СБУ та Нацполіції в межах кримінального провадження за статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

«Золотий Мангуст»

7 вересня в одеському Національному академічному театрі опери та балету відбулася щорічна традиційна церемонія нагородження премією «Золотий Мангуст».

Моб. (Vodafone): +38 099-708-14-12
Моб. (Vodafone): +38 099-708-14-16