День відкритих дверей у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології

16 березня 2024 року відбувся День відкритих дверей у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Психологічна служба провела Майстер-клас по усуненню тривожного стану та страху

14 березня фахівці Психологічної служби провели майстер-клас для студентів СумДПУ імені А. С. Макаренка, які навчаються на другій зміні по усуненню тривожного стану та страху.

Співробітникам кафедри біології та МНБ присуджено премію Національної академії наук для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2023 року

6 березня 2024 року Президія Національної академії наук України на своєму черговому засіданні присудила премії НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2023 року, проведеного відділеннями НАН України.

СумДПУ взяв участь в міжнародній програмі Посольства США в Мічиганському державному університеті (США)

СумДПУ імені А.С.Макаренка взяв участь в міжнародній програмі Посольства США "Ukraine Teacher Exchange Program. EFL Faculty Members at Pedagogical Universities in Ukraine".

День відкритих дверей на факультеті іноземної та слов’янської філології

9 березня 2024 року на факультеті іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, їх батьків та усіх бажаючих. Зустріч проводилася у змішаному форматі.

Студенти СумДПУ переможці Дефлімпійських ігор

З 2 по 12 березня 2024 року у м. Ерзурум (Туреччина) відбулися ХХ зимові Дефлімпійські ігри. Вперше в історії національна дефлімпійська збірна України посіла перше місце у загальному заліку на зимових Дефлімпійських іграх!

День відкритих дверей природничо-географічного факультету – 2024

Традиційно, у лютому – березні кожного року, природничо-географічний факультет відкриває свої двері для майбутніх абітурієнтів.

Психологічна служба онлайн

07 березня фахівці Психологічної служби провели просвітницький захід для студентів СумДПУ імені А. С. Макаренка, на тему: «Чарівне слово «Ні»: як навчитися відмовлятися та чому це важливо».

Менторська програма 5.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства

Завідувач науково-дослідного сектору, проф. кафедри бізнес-економіки та адміністрування, д.е.н., проф. Віталій ОМЕЛЬЯНЕНКО в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку, за результатами конкурсного відбору став учасником Менторської програми 5.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій та взяв участь у її офіційному відкритті.