Радио сервис. Бесплатное прослушивание радиостанций в интернете на любой вкус: радиопередачи, музыка, новости и многое другое. Radio service radioservice.su

Previous Next

Культуромовна особистість фахівця у ХХІ столітті

12 грудня 2019 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Культуромовна особистість фахівця у ХХІ столітті» (Організатор – кафедра української мови і літератури педуніверситету).

Previous Next

Загальноуніверситетська конференція «Мої здобутки в ім’я мого університету»

13 грудня 2019 року за ініціативи методично-організаційного відділу та науково-дослідного сектору відбулася загальноуніверситетська конференція «Мої здобутки в ім’я мого університету», присвячена 95-річниці від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

День відкритих дверей у Департаменті соціального захисту населення Сумської ОДА

10 грудня 2019 року студенти спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н. ст. викл. Клочко О.О. і викл. Знобєй О.М.) були запрошені на День відкритих дверей до Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА.

12 грудня 2019 р. Наукова бібліотека СумДПУ імені А.С. Макаренка провела День кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін ННІ історії та філософії.

Previous Next

Ознайомлення із системою безоплатної правової допомоги в Україні

Студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, факультету іноземної та слов’янської філології, які вивчають іноземні мови, ознайомилися із системою безоплатної правової допомоги в Україні й отримали інформаційні буклети англійською мовою, які слугуватимуть не лише як інформаційний матеріал, а також будуть використовуватись у навчальному процесі під час вивчення теми «Право» у якості додаткової методичної літератури.

Настільний теніс

10 грудня 2019 року відбулися змагання обласної універсіади серед ЗВО з настільного тенісу.

Previous Next

«Соціально-правове забезпечення осіб з інвалідністю в реаліях сьогодення»

10 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти спільно з громадської організацією «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» було проведено І Міжнародний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Соціально-правове забезпечення осіб з інвалідністю в реаліях сьогодення».

ННІ ІФ відзначив Міжнародний день прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначила День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Previous Next

9 грудня 2019 року кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології спільно з відділом жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Волошка» провели ІІІ Регіональний науково-практичний семінар зі спеціальної педагогіки «Новітні технології спеціальної педагогіки: проблеми, перспективи та шляхи запровадження».

Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-07
Моб. (Kyivstar): +38 068-350-66-08