Новини

Міжнародна академічна мобільність за програмою Erasmus+

Студенти природничо-георафічного факультету ОП 091 Біологія Вірченко Анастасія та Ждамірова Богдана розпочали навчання за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+.

Викладачі і студенти Кафедри теоріі та методики спорту ННІФК долучилися до волонтерського заходу «Побачив? Прибери!»

Викладачі і студенти Кафедри теоріі та методики спорту ННІФК із задоволенням прийняли запрошення від керівників Сумської обласної гімназії-інтернату для обдарованої і талановитої молоді взяти участь у заході «Побачив? Прибери!», який було присвячено Всесвітньому дню прибирання.

Команда СумДПУ імені А. С. Макаренка володар Кубку м. Суми з футболу

Кульмінацією спортивного святкування Дня м.Суми став розіграш міською федерацією футболу кубку нашого обласного центру. Традиційно у турнірі беруть участь велика низка аматорських, дитячо-юнацьких та студентських команд. Але, як кажуть, перемагає найсильніший!. Із рук голови федерації футболу м. Суми, Молгамова Альберта Лівовича, було нагороджено кубком і медалями команду Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та її викладачів кафедри теорії та методики спорту ННІФК Кравченка І.М. та Гладова В.В.

Черкасець Ігор найсильніший богатир СумДПУ імені А.С. Макаренка

У рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся спортивно-масовий захід «Богатирські ігри».

День першокурсника на кафедрі соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності

15 вересня 2021 року відбувся традиційний виїзд викладачів і студентів І-ІV курсів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» на мальовничий берег річки Псел, де у затишному місці пройшла посвята першокурсників у студенти кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності.

В інституті педагогіки і психології шукали таланти

14 вересня 2021 року у Навчально-науковому інститут педагогіки і психології відбувся щорічний конкурс для першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти!».

Волонтери ННІПП відвідали міський фестиваль «Друг з притулку»

12 вересня 2021 року у міському парку  культури та відпочинку імені І.М. Кожедуба відбувся фестиваль «Друг з притулку», який зібрав волонтерів Сумського товариства захисту тварин, творчі колективи і сумчан, які шукали собі чотирилапих друзів.

Знайомство та Адаптація Психологічної служби зі студентами 1 курсу ННІ ФК!

Спеціалістами Психологічної служби було проведено семінар для 1 курсу Навчально – наукового інституту фізичної культури та роздано анкети для студентів на теми: « Адаптація першокурсників», « Опитування щодо умов проживання в гуртожитку » та опитувальник « Щодо потреби в психологічній допомозі».

Відкрита лекція ст. викладача кафедри загальної та регіональної географії Король О.М.

9 вересня ст. викладачем кафедри загальної та регіональної географії була проведена відкрита лекція з дисципліни «Геоінформаційні системи та бази даних».

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню