Викладачі університету продовжують допомагати вчителям долати освітні втрати учнів з математики

У 2023/2024 навчальному році більше 250 вчителів міста Суми, Сумської, Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської області взяли участь у безкоштовних тренінгах «Наздоженемо: подолання освітніх втрат з математики», які проходять на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка та організовані громадською спілкою «Освіторія» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),

Підведення підсумків адаптації 1 курсу

Спеціалісти психологічної служби здійснили просвітницьку та профілактичну роботу зі студентами 1 курсу, через організацію онлайн заходів, де учасники мали можливість отримати рекомендації по адаптації та познайомитись ближче один з одним – дізнатися про захоплення, вміння та навички своїх одногрупників.

18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня фахівці психологічної служби провели психо-профілактичне онлайн заняття зі студентами до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Гостьова лекція науковця з Університету економіки і гуманітарних наук (Варшава, Польща)

18 жовтня 2024 року в межах заходів з академічної доброченості доктор філологічних наук, професор Ян КАПРАНОВ (University of Economics and Human Sciences in Warsaw, Польща) прочитав для аспірантів та молодих вчених СумДПУ гостьову лекцію «Грантовий менеджмент у вищій освіті: підготовка проєктних пропозицій».

Продовжуємо сезон онлайн-квестів в СумДПУ

17 жовтня в Сумському державному педагогічному університеті було проведено пізнавальний онлайн-квест «Цілі сталого розвитку».

Спецпогашення марки до 100-річчя Університету

17 жовтня 2024 року організовано урочисте спецпогашення марки, яка була випущена на честь 100-річчя Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка за ініціативою ректора професора Юрія Лянного, за допомогою директора Сумської філії АТ «Укртелеком» Олега Радченка в рамках проєкту «Власна марка» за авторським дизайном.

Стажування студентів СумДПУ у Сумській міській раді

5 бакалаврів спеціальності Право та 3 магістри спеціальності Публічне управління та адміністрування розпочали стажування у Сумській міській раді, отримавши унікальну можливість заглибитися в роботу органів місцевого самоврядування та набути практичних навичок управління. Програма стажування спрямована на розвиток молодіжного лідерства та залучення здобувачів до вирішення актуальних проблем міста.

Участь представників СумДПУ в обласному молодіжному форумі

17 жовтня 2024 року відбувся обласний молодіжний форум «Вільні мріяти», участь у якому взяли здобувачі та викладачі кафедри права та публічного управління.

СумДПУ у рейтингу Times Higher Education’s World University Rankings 2025

9 жовтня 2024 року Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка отримав почесний статус "репортер" у престижному міжнародному рейтингу Times Higher Education’s World University Rankings 2025.

З питань оплати за навчання звертатися каб. 157 (1 поверх факультету іноземної та слов’янської філології) тел.: +380953508578

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.edu.ua