Новини

Квест – гра «Кожен з нас волонтер» до Міжнародного дня волонтера з Психологічною службою

06 грудня, долучаючись до Всесвітньої Акції «16 днів проти насилля» та Міжнародного дня волонтера, фахівці Психологічної служби провели Квест – гру «Кожен з нас волонтер».

Антитерористичні заходи в СумДПУ

Антитерористична безпека в університеті забезпечується за допомогою комплексу заходів, що проводяться адміністрацією спільно з правоохоронними структурами.

Волонтерський проєкт «In varietate concordia» «Єдність у різноманітті»

Кафедра теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка на чолі із завідувачем кафедри, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вікторією Солощенко протягом листопада та грудня 2023 року провела у молодіжному центрі «Романтика» сезон мовних ініціатив «Новорічний експрес» німецькою та французькою мовами для школярів міста Суми.

Профілактично заняття з Психологічною службою на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою»

05 грудня , долучаючись до Всесвітньої Акції « 16 днів проти насилля », фахівці Психологічної служби провели профілактичне заняття з елементами тренінгу для студентів на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою».

Створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини

04 грудня 2023 року у рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» кафедрою права та МВП було організовано зустріч студентів і потенційних абітурієнтів із інспекторами ювенальної поліції Євою ТЕСЛЕНКО та Іваном ПОЛУЛЯХОВИМ.

Щорічний інтелектуально-правовий квест «У пошуках істини» зібрав у стінах СумДПУ півсотні старшокласників сумських шкіл

04 грудня 2023 року у рамках Тижня права на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин для команд ЗЗСО № 15, ССШ № 17 та Сумської гімназії № 1 було проведено щорічний інтелектуально-правовий квест «У пошуках істини».

Інтелектуальна вікторина до Дня Святого Миколая «Der Nikolaustag, das Fest, die Kinder am meisten lieben» серії мовних ініціатив «Новорічний експрес-2023»

Кафедра теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка на чолі із завідувачем кафедри, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вікторією Солощенко 02 грудня 2023 року продовжила сезон мовних ініціатив «Новорічний експрес» німецькою та французькою мовами для школярів міста Суми.

Естонсько-український хакатон «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультативних центрів туризму»

Представники кафедр загальної та регіональної географії і бізнес-економіки та адміністрування стали співорганізаторами естонсько-українського хакатону «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультативних центрів туризму».

1 грудня – Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом 2023

01 грудня, долучаючись до Всесвітньої Акції «16 днів проти насилля», фахівці Психологічної служби провели профілактичне заняття з елементами тренінгу приурочене до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: rector@sspu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: prcom@sspu.edu.ua
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
        +38 (0542) 68-59-15
Моб.: +38 (093) 256-67-28,
          +38 (099) 601-07-23

viber b306d telegram 357e7

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню