Новини

Нагородження колективу Університету до 100-річного ювілею Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України

На засіданні вченої ради Університету, яке відбулося 19 червня 2024 року, ректор Юрій ЛЯННОЙ презентував Почесну Грамоту, якою  Кабінет Міністрів України 07 червня 2024 року нагородив колектив Університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, значні науково-методичні здобутки та високий професіоналізм.

Студенти СумДПУ серед учасників міжнародного буткемпу

Добіг кінця тижневий міжнародний буткемп «Наука та інновації заради відродження України», що об'єднав студентів з різних куточків України з метою відродження країни.

Урочисте вручення дипломів бакалавра в День Української державності

15 липня 20234 року 8 студентів денної форми отримали дипломи бакалавра-вчителя української мови і літератури в базовій школі. У чотирьох  дипломах записано  – з відзнакою. Хвилююча подія для кафедри української мови і літератури, всього університету.

Урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту фізичної культури СумДПУ

04.07.2024 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Науковці СумДПУ серед учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції до Дня працівника природно-заповідної справи

Щорічно в Україні 7 липня відзначається професійне свято працівників природно-заповідної справи.

Урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології СумДПУ

6 липня 2024 року в стінах актової зали Сумського педагогічного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Навчально-наукового інституту педагогіки і психології першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Всеукраїнський форум «Колективна стійкість, зцілення та зростання»

1 липня відбувся Всеукраїнський форум «Колективна стійкість, зцілення та зростання» в Українському католицькому університеті у партнерстві з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою першою леді Оленою Зеленською, та Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, на який була запрошена проректор з науково-педагогічної (виховної та соціальної) роботи СумДПУ імені А.С. Макаренка Заікіна Анна Леонідівна.

Перемога вченої СумДПУ у міжнародному конкурсі молодих науковців

Наукове дослідження старшого викладача кафедри бізнес-економіки та адміністрування, доктора філософії Олени ОМЕЛЬЯНЕНКО посіло третє місце за результатами ХІІ Міжнародного конкурсу молодих науковців пам’яті Ольги Балакірєвої «Архетипіка і публічне управління: система та механізми повоєнного миру й безпеки в умовах постмодерного світу».

Ювілейна десята літня біологічна школа «Вакалівщина» offline відбулась!

24 червня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка розпочала роботу 10-та ювілейна Літня біологічна школа «Вакалівщина», учасниками якої стали учні закладів освіти міста Суми та Сумської області.

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: rector@sspu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: prcom@sspu.edu.ua
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
        +38 (0542) 68-59-15

Моб.: +38 (093) 256-67-28,
          +38 (099) 601-07-23
viber b306d telegram 357e7
feysbuk pk c9b38   instagram pk e72ca   tik tok pk 9443a

 

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua
Тел.: +38 (0542) 68-59-39

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню

Мій розклад