15 грудня 2021 року – визначна дата для факультету іноземної та слов’янської філології

У цей затишний зимовий день відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова).

Екзаменаційна комісія:

Семеног Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор;

Кириленко Надія Іванівна –кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана ФІСФ;

Герман Вікторія Василівна – кандидат філологічних наук, доцент;

Закорко Вікторія Вікторівна – директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради.

Порядок денний даного заходу був дуже насиченим та вельми емоційним. Презентуючи результати власних досліджень, студенти висвітлили та по-новому інтерпретували важливі методичні аспекти навчання української мови та літератури в школі. Майбутні педагоги, відкриваючи нові істини під опікою наукових керівників, актуалізували у роботах багато цікавих та суттєвих питань.

Активізація калейдоскопу спогадів про насичене студентське життя не залишила байдужим нікого: лунав сміх, бриніли сльози, водоспадом лилися щирі емоції… У свідомості кожного з нас закарбувалися тільки найтепліші миті та найкращі моменти спільної історії, що створювалася п’ять із половиною незабутніх філологічних років.

Дякую, що ми пройшли цей шлях разом!