Фахівці психологічної служби провели просвітницький онлайн захід зі студентами присвячений Всесвітньому дню без тютюну на тему: «Електронні сигарети, вейпи – чому це небезпечно для життя?».
Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває. Сьогодні – саме той день, коли прийнято звертати увагу суспільства на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння, а також можна змінити життя на користь власного здоров’я.
Із розвитком технологій на ринку з’являються новітні тютюнові вироби, так звані «вейпи» та системи для нагрівання тютюну, які виробники просувають як продукти «зниженого ризику».
Електронна сигарета – пристрій, що має вигляд справжньої сигарети та повністю імітує процес куріння, доставляючи пару до легень. Він складається з трьох частин: акумулятора, парогенератора і картриджа. З рідини, що міститься у картриджі, створюється суспензія, котра імітує сигаретний дим, який вдихає курець. На відміну від традиційних сигарет, у цих пристроях немає тютюну, але рідина у картриджі, крім нікотину, який виробляють з тютюнового листя, складається з пропіленгліколю, гліцерину та ароматизаторів – тютюну, ментолу, кави, фруктів, солодощів чи алкоголю. Під час зустрічі учасники мали можливість розширити та поглибити свої знання із вищезазначеної теми, дізнатися чи дійсно це безпечний спосіб паління та чому зараз більшість розвинутих країн відмовляються та забороняють продаж електронних сигарет.
Двері Психологічної служби завжди відкриті для вас!!!
Якщо у вас є запит на проведення просвітницьких тренінгів або профілактичних заходів та консультативної підтримки ви завжди можете звернутися до Психологічної служби.
Психологічна Служба – e-mail:
Підписуйтесь на нашу сторінку https://www.instagram.com/openheartspu/
Соціальний педагог – Дарина Олександрівна – 099 221 31 89.
e-mail:
Практичний психолог – Яна Миколаївна – 095 318 42 28.
e-mail:
Соціальний педагог – Маргарита Юріївна – 095 321 68 75.
e-mail:
Практичний психолог – Вікторія Олександрівна – 050 735 03 73.
e-mail: