7 денний Марафон «Енергія життя»

«Вижити!» – стало найважливішою умовою, думаю, для кожного із нас. Вижити не лише фізично, але й психологічно. Зберегти себе, поповнити життєвий запас енергії, покращити емоційний стан, рухатися далі у своїй професії чи мати сили навчатися, кожен обирає своє, але всіх нас об’єднує бажання відновити гармонію всередині нас і знайти ресурс.

Зараз кожен, в тій чи іншій мірі, перебуває у постійному стресі – від великої кількості щоденних обов’язків, постійного контактування із людьми з різними характерами та вимогами, а також від потреби знаходити підходи й до дітей, до батьків, до керівництва, викладачів чи просто знайомих нам людей.

Тож, у фахівців психологічної служби Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, виникла ідея створити марафон для відновлення ресурсного стану «Енергія життя». Він буде проходити на Телеграм платформі упродовж 7 днів. Чат буде закритим, завдання висилатимуться щоденно і будуть коментуватися фахівцями служби. Враховуючи літню пору, наявність канікул та сезон відпусток, завдання можна виконувати у зручний для вас час.

Участь безкоштовна. Ми чекаємо саме на вас, покваптесь, не прогавте свого шансу, адже кількість місць обмежена.

У роботі, ми будемо використовувати засоби арт-терапії. На марафоні ви отримаєте:

• 7 днів міні-завдань, проектних технік і цитат у закритій групі «Енергія життя»;
  • Поступове, глибоке й бережне перезавантаження життєвого сценарію;
  • Вироблення і закріплення нових звичок і способів поведінки;
  • Практичні, маленькі дії щодня.