Бінарна лекція "Академічна культура педагога-дослідника"

27.10.2020 для здобувачів освіти 1 курсу магістратури за освітньо-професійною програмою 014 Середня освіта (Українська мова і література.

Англійська мова) відбулася бінарна лекція📑 професора та завідувача кафедри української мови та літератури Семеног Олени Миколаївни, а також аспірантки СумДПУ ім. А. С. Макаренка Сьоміної Анастасії Андріївни (м. Слов'янськ Донецької області). Академічна доброчесність сьогодні є однією із актуальних проблем української освіти, яку ми тільки починаємо вирішувати і звертати увагу на її існування. Натомість, наші європейські колеги, враховуючи спілкування із ними під час карантину у онлайн-форматі, уже давно вирішили цю проблему й тепер навчають нас і діляться своїм досвідом. Академічна доброчесність - це синонім до поняття "гарний учитель/викладач". Це не лише дотримання норм і правил, але й сукупність особистих якостей, які впливають на сприйняття тебе як фахівця твоїми студентами, учнями, колегами. Академічно доброчесний викладач має прагнення до того, щоб його лекції були насичені цікавою, змістовною інформацією, він буде не просто "неплагіатором", але й людиною, яка ДОБРОЧЕСНО ставиться до своїх професійних обов'язків. Під час заняття ми ознайомилися із науковими напрацюваннями Анастасії Андріївни, мали можливість перейняти досвід старшої колеги.Дякуємо за теплу розмову та цікавий формат! Бажаємо здоров'я, успіхів, натхнення, чекаємо наступної зустрічі!