Благодійний ярмарок в СумДПУ імені А.С. Макаренка!

4 грудня волонтерським рухом "Крок назустріч" СумДПУ імені А.С. Макаренка, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, було проведено благодійний ярмарок, участь в якому взяли спеціалізовані заклади, організації та волонтери з усієї області.

На початку заходу до гостей з вітальним словом звернувся ректор університету професор Ю.О. Лянной, який подякував волонтерам СумДПУ за широкий спектр благодійних заходів, які вже 12 років організовує "Крок назустріч".

Серед сотень цікавих виробів, виготовлених дитячими руками, можна знайти новорічні прикраси та вітальні листівки, сумочки та гаманці, іграшки, інсталяції та багато іншого.

Дві збірки власних поезій на ярмарку представила сумська поетеса Альона Смирнова.

"Я добре розумію ті проблеми, з якими живуть діти з інвалідністю. Ще в дитинстві я сама зіткнулася з такими викликами, тому зараз намагаюся щоразу допомагати людям, які цього потребують. Я продаю свої книги, а всі отримані кошти передаю до благодійної організації." - говорить пані Альона.

Вироби своїх вихованців представили вісім організацій, серед яких КУ СМР "Берегиня", Штепівський навчально-реабілітаційний центр, КУ СМР Сумський спеціальний реабілітований навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад #34", Сумський заклад загальної середньої освіти "Спеціальна школа" СМР, КУ СОР "Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю".

СумДПУ імені А.С. Макаренка дякує організаторам та учасникам заходу за щиросердність! Ми пишаємося вами!