Новини

Чемпіонський «дубль» Михайла Осташевського на Європейських іграх майстрів

Італійський Турин став місцем проведення четвертих за ліком Європейських ігор майстрів – масштабних комплексних змагань атлетів старшого віку з 30 видів спорту, які проводяться раз на 4 роки.

Єдиний сумчанин у складі легкоатлетичної команди України – провідний фахівець навчально-наукового інституту фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка, заслужений журналіст України, автор і ведучий телепрограми «Спорт-ревю» і керівник телевізійного проекту «СумДПУ-online» Михайло Осташевський, який 8 років тому у Ліньяно (Італія) став володарем золотої і двох бронзових медалей на подібних змаганнях.

Цього разу наш земляк святкував переможний «дубль», вигравши чемпіонські нагороди у бігові на 100 і 200 м серед 60-річних атлетів. Його головними суперниками у фіналі 100-метрівки були віце-чемпіони світу 2017 року на різних спринтерських дистанціях ірландець Шейн Шерідан і француз Жан-Люк Маршан, але гідної конкуренції сумчанину вони не склали – 12,68 у Осташевського, Шерідан програв чемпіону 0,12, Маршану не вдалося «розміняти» 13 секунд – 13,01.

У бігові на 200 м ірландець не стартував, втім, до француза приєднався чинний чемпіон Європейських ігор на 400-метрівці швейцарець Стефан Зулауф. Але і цього разу Михайло Леонідович був «на висоті», вигравши фінальний забіг з результатом 26,07 і випередивши швейцарця на 0,69, а француза на 0,79 секунди. Тим самим зробив відмінний подарунок своїй матері Аллі Іванівні, яка саме цього дня відзначила 85-річчя!

До речі, обидва результати сумчанина – рекорди України у віковій групі 60+ і кращі результати сезону у світі серед однолітків.

На фото: призери Європейських ігор майстрів у бігові на 200 м – швейцарець Стефан Зулауф, Михайло Ссташевський і француз Жан-Люк Маршан.