Previous Next

День відкритих дверей у Департаменті соціального захисту населення Сумської ОДА

10 грудня 2019 року студенти спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення» разом з викладачами кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності (к.п.н. ст. викл. Клочко О.О. і викл. Знобєй О.М.) були запрошені на День відкритих дверей до Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА.

Під час зустрічі керівництво закладу ознайомило гостей з особливостями надання фахівцями департаменту соціальної допомоги різним клієнтам (зокрема, учасникам АТО/ООС; особам, які постраждали внаслідок насильства та торгівлі людьми), проінформували про запуск проекту «П.О.Л.І.Н.А.» (мобільна група реагування на домашнє насильство).

Зауважимо, що означений захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнського тижня права і Міжнародного дня захисту прав людини, тому на нього були також запрошені представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Сумській області. Вони ознайомили присутніх з досвідом діяльності і напрямами роботи своєї установи, регіональними особливостями надання соціально-правової допомоги різним клієнтським групам тощо.

Символічною ознакою причетності активних членів громади до реалізації заходів щодо попередження та подолання різних проявів насильства є помаранчевий колір. Прикладом такої причетності і небайдужості стало колективне фото викладачів і студентів кафедри СРіМСКД разом зі співробітниками Департаменту. Це стало символом єднання теперішньої і, маємо надію, майбутньої еліти системи соціального захисту населення на Сумщині.


Надрукувати   E-mail

Інші статті