Донабір кандидатів – здобувачів вищої освіти в експерти національного агентства забезпечення якості вищої освіти

7 вересня керівниця Центру забезпечення якості вищої освіти Ячменик М.М. провела консультативну зустріч для студентів Навчально-наукового інституту фізичної культури та природничо-географічного факультету про конкурсний відбір в експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти серед здобувачів вищої освіти.

Очільниця Центру ознайомила студентів із необхідним переліком документів для участі у конкурсному відборі, розповіла про онлайн-курси на платформі «EdEra» («Академічна доброчесність») та «Prometheus» («Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг», «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми»), зауважила, що постійно варто прагнути до саморозвитку та самоосвіти.

Фахівчиня Центру забезпечення якості вищої освіти, магістрантка факультету іноземної та слов’янської філології Горбатенко І.С. під час зустрічі розповіла про власний досвід подання анкети до конкурсного відбору, а також мотивацію: можливість впливати на розвиток, удосконалення якості вищої освіти в Україні, новий досвід,  знання, професійні знайомства, формування навичок soft skills (навички роботи в команді, стресостійкість, уміння аргументувати власну думку, уміння брати на себе відповідальність, уміння керувати емоціями, уміння критично мислити, стати компетентним незалежним фахівцем).

Бажаємо студентам успіхів у досягненні поставленої мети та натхнення!

Аліна Сиріна – фахівець центру ЗЯВО