Філологи на прем’єрі соціально – національної драми Миколи Куліша «Мина Мазайло»

24 вересня студенти-філологи разом із заступником декана, викладачем курсу «Історія українська літератури І половини ХХ століття» Кириленко Н.І. відвідали Сумський театр юного глядача, де мали можливість побути на прем’єрі соціально – національної драми Миколи Куліша «Мина Мазайло» (Режисер-постановник: заслужений артист України Валерій Микитенко).

Вистава дуже актуальна, адже у творі, який вивчається на 4 курсі й у школі, засобами гротеску і разючої сатири автор (представник Розстріляного відродження) викриває суспільні явища 20-х років XX ст., які проектуються й на сучасність.

Завдяки талановитій грі акторів глядачі мали можливість відчути дух часу, осмислити актуальні проблеми, які стосуються не лише минулого століття, а й сьогодення.

На заняттях із літератури тепер маємо можливість осмислити твір видатного драматурга на інтермедіальному рівні.