Гостьова лекція візит-професорки Лодзького університету(Польща)

Студенти спеціальності 014 Середня освіта. Українська мова і література мали змогу послухати лекцію Ромащенко Людмили Іванівни, доктора філологічних наук, професора, запрошеної професорки Лодзького університету(Польща) на тему «Українська література у світовому контексті». Модерувала заняття проф. Семеног О.М.

Ромащенко Людмила Іванівна - український літературознавець, критик, перекладач. Серед наукових пріоритетів — історія української, польської літератури, методика викладання, компаративістика, літературне краєзнавство, фольклористика, культурологія, соціологія.

Людмила Іванівна поділилася багаторічним досвідом вивчення наукових джерел, надала філологічні компаративні поради майбутнім вчителям-словесникам. У виступі оживали доля і творчість Тараса Шевченка, Івана Франка, Адама Міцкевича, багатьох інших видатних митців, наголосила на важливості професії українського філолога.

Катерина Княгицька, студентка

Тел.: +38 (0542) 22-12-44