Previous Next

Грантери СумДПУ отримали медійні бокси для обладнання кабінету інфомедійної грамотності

У межах грантового проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси учасники проєкту отримали навчально-методичні матеріали для обладнання кабінету з медіаграмотності для майбутніх учителів.

Методологією IREX передбачено інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

До речі, навчально-методичні матеріали з предмету «Мистецтво» (9 клас), в які інтегровано інфомедійну грамотність, отримали гриф Міністерства освіти і науки України!

Уроки розроблені командою проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Вправи не видозмінюють зміст основної навчальної програми, а лише доповнюють його інфомедійними матеріалами; орієнтовані на тематичне планування уроків у відповідності до підручника; доповнені презентаціями та роздатковими матеріалами для учнів, а також інтерактивними методами.

Матеріали розміщенні на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi-pidruchniki-ta-navchalno-metodichni-posibniki-rekomendovani-mon/info-medijna-gramotnist-na-urokah-mistectva?fbclid=IwAR3MjfcEanBkboPo6ocWAJk4S8bVDn0tXavM9PlfBby6Oa19YvItuvFVp48

М.М. Ячменик – к.п.н., керівник центру забезпечення
якості вищої освіти,
С.І.Моцак – к.п.н., доцент кафедри
всесвітньої історії,
міжнародних відносин та методики навчання
історичних дисциплі
н – координатори проєкту
в Сумському державному педагогічному університеті
імені А.С.Макаренка


Надрукувати   E-mail