Грантові проєкти кафедри української мови і літератури на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

31 травня на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»  в межах виставки «Національна словникова база Українського мовно-інформаційного фонду НАН України» було представлено Віртуальну лексикографічну лабораторію "Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності".

Мультимедійний словник створений у межах грантового проєкту IREX кафедри української мови і літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» («Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність - національне розгортання»).

Словник містить понад 150 лексем, які було відібрано на основі концепції інфомедійної грамотності.

Віртуальна лабораторія «Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності» є новим інструментом, що увиразнює міждисциплінарний підхід: взаємозв'язок інфомедійних термінів предметних галузей

До проєкту залучені студенти-майбутні вчителі-словесники,  викладачі кафедр української мови і літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка та Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», майбутні журналісти Машинобудівного коледжу СумДУ, науковці Українського мовно-інформаційного фонду НАН України.

Презентував віртуальну лабораторію "Мультимедійний словник з інфомедійної грамотності"  співвиконавець проєкту М. Надутенко, к. техн.н., завідувач відділу інформатики Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, стейкхолдер ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова).

Прес- центр Лабораторії інфомедійної грамотності