15 грудня 2021 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Сумщини.

На урочистому відкритті конкурсу з вітальним словом і побажанням успішного виконання робіт, на дотриманні доброчесності до учасників звернулася директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації ВІКТОРІЯ ГРОБОВА.

Перший проректор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка ЛЮБОВ ПШЕНИЧНА зазначила, що випускники університету традиційно демонструють високий рівень професіоналізму, прищеплюють своїм учням та студентам любов до української мови й передають набуті в стінах закладу знання.

Голова журі конкурсу, завідувачка кафедри української мови і літератури ОЛЕНА СЕМЕНОГ акцентувала увагу  учасників заходу на словниковому багатстві української мови.

Потім студенти виконували конкурсні завдання, а члени журі взяли участь в обласному науково-методичному семінарі "Методика навчання української мови і літератури в НУШ", який провела кафедра української мови і літератури.

Журі працювало злагоджено і компетентно