ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАН

Docendodiscimus «Вчимося навчаючи».

25 березня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук відділення мовознавства секції німецької мови, членом журі якого стала завідувач кафедри теорії та практики романо-германських мов, кандидат педагогічних наук, доцент Солощенко В. М.

Під гаслом «Docendo discimus» «Вчимося навчаючи» розпочали свій перший крок у науку старшокласники загальноосвітніх шкіл міста Суми та Сумської області. Постерний захист власних науково-дослідних проектів із актуальних проблем германської філології продемонстрував достатній рівень володіння іноземною (німецькою мовою), усвідомлення основ організації наукової роботи її структури, складових та їх змісту, наявність креативного підходу до організації власного науково-дослідницького проекту. Під час наукової конференції конкурсанти жваво обговорювали тематику власних науково-дослідницьких проектів, ставили один одному запитання та приймали активну участь у обговоренні актуальних питань сучасної германської філології.

Під час підведення підсумків ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук відділення мовознавства секції німецької мови, Вікторія Миколаївна подякувала здобувачів за плідну роботу та інтерес до вивчення німецької мови та запросила на навчання до Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.