ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

19 лютого 2020 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої Академії Наук.

На нашій секції української мови зібралися юні талановиті дослідниці та дослідники Сумщини, залюблені у рідне слово.

Учні 8-11 класів представили оригінальні роботи:  Буркотенко Марія Сергіївна – «Лінгвостилістичні засоби впливу на споживача в рекламі косметичних засобів»; Гримайло Анастасія Костянтинівна – «Мовний образ батька в сучасній українській поезії та фольклорі»; Грищенко Дар’я Русланівна – «Структурно-семантичні особливості ветеринарних термінів в українській і німецькій мовах»; Закорко Вадим Вадимович – «Лексичний простір в аспекті рівня володіння українською мовою: навчальний словник-мінімум загальновживаної української лексики для іноземців-початківців», Ісаков Дмитро Олександрович – «Футбольний сленг (на матеріалі мовлення членів дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Барса» та «КДЮСШ Суми», Ковшуля Владислава Ігорівна – «Демонологічна лексика українських східнополіських говірок», Коротка Анастасія Анатоліївна – «Структурно-семантичні особливості фразеологізмів із компонентами-назвами небесного простору». Вітаємо всіх учасників! Ваші дослідження є різноплановими, самостійними й глибокими. Висловлюємо глибоку вдячність науковим керівникам.

Відбулось конструктивне обговорення актуальних досліджень,  визначено кращі дослідження, окреслено напрями подальшої діяльності з метою більш успішної підготовки наукових робіт на конкурс.

Для вчителів та всіх зацікавлених учнів було проведено консультації  з основ академічної культури.