Previous Next

ІІ З’їзд корекційних педагогів України

7 листопада 2019 року відбувся ІІ З’їзд корекційних педагогів України «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України», присвячений 185-річчю Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та 100-річчю факультету спеціальної та інклюзивної освіти.

У заході взяли участь понад 500 учасників і запрошених гостей з усієї країни, серед них професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти й кафедри логопедії на чолі з ректором Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка професором Лянним Юрієм Олеговичем.

Вони привітали університет і факультет зі знаменними датами; виступили під час секційних засідань; прийняли участь у роботі круглих столів, майстер-класів провідних науковців-практиків факультету та України; були присутніми на прекрасному концерті, який подарували талановиті викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова під керівництвом декана доктора педагогічних наук, професора В.І. Федоришина.

Результати обміну досвідом між фахівцями у галузі спеціальної та інклюзивної освіти під час проведення з’їзду підтвердили правильність визначення стратегічних напрямів розвитку нашого закладу вищої освіти у цій галузі.


Надрукувати   E-mail