Previous Next

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

16-17 січня 2020 року на запрошення адміністрації Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти викладачі факультету іноземної та слов’янської філології СумДПУ імені А.С. Макаренка (Голубкова Н.Л., Гуменюк І.Л., Докашенко Т.В., Свердленко О.А., Чуричканич І.Е.) взяли участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в якості членів журі.

Протягом двох днів викладачі працювали сумлінно для забезпечення об’єктивної перевірки та оцінювання робіт учнів.

На думку членів журі, учасники олімпіади показали високий рівень володіння англійською мовою з усіх видів мовленнєвої діяльності та успішно справилися з досить складними, але цікавими завданнями. Захід пройшов вдало й залишив після себе яскраве різноманіття вражень.

Заступник декана факультету іноземної та слов’янської філології Голубкова Н.Л. відмітила, що участь в олімпіадах є корисним та цікавим досвідом як для учасників так і для членів журі та висловила подяку вчителям англійської мови за відповідальне ставлення до виховання та розвитку талановитої молоді міста та області, а також співробітникам Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за чітку організацію заходу та сприятливі умови праці.


Надрукувати   E-mail