ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Філологія, лінгводидактика, професійна комунікація в науковому дискурсі»

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності й мови, кафедра української мови і літератури спільно зі студентами-магістрантами провела ІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Філологія, лінгводидактика, професійна комунікація в науковому дискурсі», яка стала нагодою для молодих філологів з різних країн (України, Білорусії, Зімбабве, Індії, Нігерії, Палестини, Словаччини, Тунісу, Туреччини, Узбекистану) обмінятися науковим і практичним досвідом, новими напрацюваннями, методиками.

У контексті конференції студенти та викладачі мали змогу долучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, круглого столу «Медіаграмотність у професійній підготовці майбутнього вчителя-філолога», семінару «Пам’ятки мовно-літературної писемності Слобожанщини», обговорення проблем вивчення мови й літератури в контексті Нової української школи, нової редакції «Українського правопису» тощо; проведено університетський етап Міжнародного конкурсу імені П. Яцика.

Проблематика конференції і виголошені доповіді мали високий науковий рівень. Відбулося активне обговорення широкого кола проблем, не лише літературознавчих, лінгвістичних, а й основ національної ідентичності, академічної свободи й доброчесності, освіти та культури. Атмосфера обговорення спонукала до роздумів, обміну думками, пошуку відповідей на актуальні питання. Проведена конференція, без сумніву, збагатила всіх новим досвідом, надавши кожному учасникові широкі можливості ознайомлення з доробком колег, вільного обговорення актуальної проблематики, освоєння новітніх теоретичних і методологічних аспектів сучасної гуманітарної науки.

Студентка-магістрантка 262 групи
Мамчур Дар’я