ІІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь. Наука. Природа»

У рамках заходів, присвячених Дням науки, 29 квітня 2022 року на природничо-географічному факультеті Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка був проведений ІІІ Всеукраїнський конкурс «Молодь. Наука. Природа».

Конкурс провели дистанційно у форматі відкритого природничого турніру з біології, географії та хімії. Метою проведення Турніру є підвищення інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення біології, хімії, географії та розвиток креативного мислення.

Учасниками конкурсу стали учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні-члени Малої академії наук України, що цікавляться науковими проблемами біології, географії та хімії з різних куточків України – з міста Суми та Сумської, Полтавської, Вінницької, Чернівецької, Черкаської областей.

Проводився турнір за блоками: «Біологія», «Хімія», «Географія». Кожен учасник отримав сертифікат про участь у конференції-конкурсі, а переможці, що отримали найвищу кількість балів, були нагороджені дипломами відповідних ступенів.

Вітаємо переможців відкритого природничого турніру з біології, географії та хімії:

• І місце - Москаленко Ренат, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми, Сумської області;
  • ІІ місце – Слишик Даніїл, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради;
  • ІІІ місце – Зінченко Юрій, Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Конотопської міської ради Сумської області і Борисенко Олександра, Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області.