Previous Next

ІІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти (УАДО)

27 січня – 1 лютого 2020 року в м. Луцьк відбулася ІІІ Зимова школа Української асоціації дослідників освіти (УАДО), у якій взяла участь старший викладач кафедри практики англійської мови, член Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур при кафедрі германської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Коробова Юлія.

Під час відкриття Зимової школи в Луцькому Національному Технічному університеті за допомогою скайп-зв’язку привітав учасників менеджер Національного Еразмус + Офісу в Україні за напрямком Жана Моне Петро Крайнік. Він поінформував присутніх про види проектів Жана Моне, окреслив їхні особливості та вимоги до подання заявок для участі, а також побажав освітянам здобути нові знання і досвід у ході цьогорічної Школи.

ІІІ Зимова школа проводилася в рамках проекту УАДО «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні" та співфінансується Програмою Erasmus + Європейського Союзу. Виступи провідних лекторів-тренерів з міжнародним досвідом містили сучасну інформацію про головні характеристики якісної освіти за Європейськими показниками, а саме: університетські рейтинги, успішне написання грантових пропозицій і наукових публікацій, підходи до оцінювання у міжнародних порівняльних дослідженнях, Європейські стандарти акредитації освітніх програм, цифрова екосистема сучасного науковця та інше. Впродовж проведення Зимової школи науковці із різних куточків України взяли участь не тільки у тематичних лекціях та тренінгах, а й ознайомилися з Луцьком, його історичними та культурними принадами.


Надрукувати   E-mail