IV Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри 2021»

Щорічно 27 квітня дизайнери всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну.

Саме до цього дня вже вчетверте кафедрою образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка була проведена IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФУНКЦІЇ ДИЗАЙНУ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ВИМІРИ 2021», що відбулася 27 та 28 квітня 2021 року.  Співорганізаторами проведення даного заходу стали колеги з Міністерства культури та інформаційної політики України, Харківської державної академії дизайну і мистецтв та Сумського державного університету.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись Кудріна Ольга Юріївна – проректор з науково-педагогічної (наукової) роботи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор економічних наук, професор;

Кутателадзе Владислав Вікторович ‑ проректор з науково-дослідницької роботи Харківської державної академії дизайну і мистецтв, кандидат мистецтвознавства, доцент;

Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна – директор ННІ культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор;

Зав’ялова Ольга Костянтинівна - завідувач кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор мистецтвознавства, професор;

Васильєва Тетяна Анатоліївна – директор ННІ бізнесу, економіки і менеджменту Сумського державного університету, доктор економічних наук, професор.

У конференції взяли участь велика кількість дослідників, практиків-науковців, магістрантів і студентів. Офіційно у конференції зареєструвалось понад 80 осіб з України, Польщі, Литви, Білорусії: (Радомського Технолого-Гуманітарного Університету імені К. Пулавського, м. Радомсько, (Польща); Паневежського драматичного театру ім. Ю.Мильтиниса,м. Паневежис (Литва); Дитячого центру м. Мінськ (Білорусія); ННІКіМ Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Харківської державної академії дизайну і мистецтв; Запорізького національного університету; ННІ бізнесу, економіки і менеджменту Сумського державного університету; Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Комунального закладу «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради; Черкаського державного технологічного університету; Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського; Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, м. Київ; Національного лісотехнічного університету України; Дитячої школи мистецтв Липоводолинської селищної ради; Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського; Сумського будівельного коледжу; Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова; Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського).