ХХVI Різдвяний турнір пам’яті Володимира Танькова

22-23 грудня в спортивному комплексі Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ХХVІ Різдвяний турнір з футзалу пам’яті Володимира Танькова.

Цьогоріч дата проведення турніру співпала з святкуванням 97-ї річниці навчального закладу, урочисте відзначення якої відбулося двома днями раніше.

Участь в турнірі брали 6 команд які, першого ігрового дня, відіграли матчі в двох групах. В групі А зійшлися команди «Ветерани», «Барса» та «Технологія». Групу Б склали «Випускники», «СКІФ» та «CompServise». За підсумками групового етапу у півфіналах зійшлися «Випускники» з «Ветеранами» та «Технологія» і «СКІФ». Варто відзначити, що абсолютно усі зустрічі другого ігрового дня видалися дуже конкурентними. У півфінальних іграх «Ветерани» здолали «Випускників» з рахунком 5:3, а «Технологія» виявилася сильнішою, хоч і з мінімальною перевагою, за «СКІФ» - 4:3. У матчі за третє місце перемогу над командою студентів Інституту фізкультури здобули «Випускники», повторивши результат попереднього матчу – 4:3, а у фіналі «технологи» узяли реванш у «Ветеранів» за поразку на груповому етапі турніру, завершивши матч з рахунком 2:1 на свою користь.

Кращими гравцями у складах команд стали:

• «Барса» - Данило Мартиненко;
  • «CompService» - Олексій Пархоменко;
  • «СКІФ» - Владислав Курило;
  • «Випускники» - Станіслав Піскун;
  • «Ветерани» - Ігор Шелест;
  • «Технологія» - Сергій Літній.
  • Перемоги у номінаціях отримали:
  • Кращий воротар - Владислав Давиденко («Ветерани»);
  • Кращий захисник - Віталій Ханюков («Випускники»);
  • Кращий нападник - Максим Мигаль («СКІФ»);
  • Кращий гравець - Віталій Колесник («Ветерани»).