Хроніки І Всеукраїнського турніру із медіаграмотності: день 1 «онлайн-інструменти»

Спікер – Ячменик М.М., керівник Всеукраїнського шкільного турніру із медіаграмотності, ментор проєкту, кандидат педагогічних наук, керівник центру забезпечення якості вищої освіти, старший викладач кафедри української мови і літератури, сертифікований медіатренер.

Під час тренінгу ментор запропонувала 5 командам визначити: що відноситься до «персональних» і «неперсональних» даних і чому, ознайомила присутніх із комплексом програм та застосунків верифікації зображень та відео, а також провела інтерактивні розвивальні онлайн-ігри за допомогою сайту Школа відповідального батьківства «Медіапазли» («Топ-5 книг Вашої родини», «Топ-5 корисних Інтернет-ресурсів», вебквест).

Під час другої частини зустрічі – командного чекпоінту учасники турніру презентували авторські завдання, що стосувалися алгоритмів пошуку, визначення фейків, ботів, неправдивої інформації. Протягом виконання завдань учні креативно мислили, шукали істину, успішно знаходили фейки, аналізували інформацію та вже отримали перші бали в турнірній таблиці.

Вітаємо команди з першими кроками у турнірі та бажаємо творчого натхнення та реалізації всіх креативних ідей!