Конференція трудового колективу ННІПП

15 лютого 2022 року у Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася конференція трудового колективу, на якій зі звітом про виконану роботу за п’ятирічний термін перебування на посаді директора ННІПП виступила проф. Кондратюк Світлана Миколаївна.

У обговоренні звіту взяли участь ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка проф. Лянной Юрій Олегович та перший проректор проф. Пшенична Любов Василівна. Зі словами підтримки та схвальними відгуками про діяльність ННІПП під керівництвом проф. Кондратюк С.М. виступили завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи проф. Козлова Олена Григорівна, завідувач кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності доц. Поляничко Анжела Олександрівна, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Боряк Оксана Володимирівна. Учасники конференції трудового колективу одноголосно схвалили звіт директора ННІПП проф. Кондратюк Світлани Миколаївни і задовільно оцінили її роботу.

Ще одне важливе питання порядку денного – програма розвитку ННІПП на наступні п’ять років. Кандидат на посаду директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології проф. Кондратюк Світлана Миколаївна представила її основні положення, наголосивши на поставлених перед колективом цілях та основних заходах щодо реалізації цього надважливого документу.

До делегатів конференції трудового колективу звернувся ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка проф. Лянной Юрій Олегович зі словами підтримки кандидатури проф. Кондратюк Світлани Миколаївни на посаду директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Трудовий колектив ННІПП одноголосно проголосував на Світлану Миколаївну, висловивши тим самим повну довіру кандидату і сподівання щодо подальшого успішного розвитку Інституту під її керівництвом.