Кращий філолог-краєзнавець

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбувся конкурс проєктів «Кращий філолог-краєзнавець» (із інфомедійним компонентом), який проводився в контексті роботи науково-практичної конференції молодих учених «Сумщина в історико-філологічному вимірі» за сприяння лабораторії літературного краєзнавства СумДПУ імені А.С. Макаренка.

У конкурсі взяли участь викладачі, вчителі, студенти, учні, які представили різножанрові роботи: відеофільми, дайджести, конспекти і фрагменти уроків.

Тож місця розподілили таким чином:

1 місце:

• Пономаренко Наталія Петрівна, викладач української мови і літератури Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету;
  • Костенко Вікторія Олександрівна, студентка комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради.

2 місце:

• Спиця Тетяна Олексіївна, вчитель української мови і літератури Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми, Сумської області;
  • Анастасія Дядченко; студентка Машинобудівного фахового коледжу Сумського державного університету.

3 місце:

• Драновська Єлизавета Олегівна, студентка факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка;
  • Лисянська Вікторія Вадимівна, студентка факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка;
  • Довгопола Аліна Сергіївна, учениця Слоутського НВК.

Вітаємо переможців конкурсу і бажаємо подальших творчих успіхів!