Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі СумДПУ імені А.С.Макаренка

5 лютого, практичний психолог Вікторія Германівна, в рамках Курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, на базі Сум ДПУ імені А.С. Макаренка провела групове заняття на тему: «Конфлікти в студентському та педагогічному середовищі. Шляхи подолання».

Педагогічні працівники і студентська молодь під час навчального процесу стикаються з тими чи іншими видами конфліктів. Конфлікти можуть виникати, як в домашніх умовах, так і в професійному середовищі. Час і надзвичайна ситуація випробовують наш психологічний стан і впливають на ефективність і продуктивність навчальної, професійної і повсякденної діяльності.

Тому на занятті розбирали, що таке конфлікт, які є стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях; говорили про запобігання конфліктів та про шляхи їх подолання; тренувалися у конструктивному розв’язання конфліктів.

Завдяки спільному обговоренню конструктивних способів вирішення конфліктів, наші педагогічні працівники змогли краще зрозуміти себе, свої сильні та слабкі сторони у конфлікті та працювати над самовдосконаленням. Крім того, вивчаючи природу конфлікту та тренуючись у конструктивному розв’язуванні конфліктів,педагогічні працівники навчилися розуміти, що конфліктні ситуації є різноманітними  і є багато способів їх подолання.

Нагадуємо!!! Працюють індивідуальні консультації - як особисто, так і онлайн.

Запис за телефоном – 095 345 83 85.

Практичний психолог – Вікторія Германівна.

Соціальний педагог – Дарина Олександрівна