«Лідери університету майбутнього: знаю, умію, дію»

Педагогічний фестиваль «Лідери університету майбутнього: знаю, умію, дію» зібрав однодумців.

Ректоратом університету та викладачами кафедри української мови і літератури був проведений педагогічний фестиваль «Лідери Університету майбутнього: знаю, умію, дію». У межах фестивалю відбулася дискусійна платформа між професорсько-викладацьким складом і студентською аудиторією та підбиття підсумків V всеуніверситетського конкурсу на кращу творчу роботу «Мій університет – моя гордість» до 95-річного ювілею Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Куратор конкурсу – перший проректор, професор Пшенична Л.В.

Ідейний натхненник – завідувач кафедри української мови і літератури, професор Семеног О.М.

У дискусійній платформі «Лідери університету майбутнього: знаю, умію, дію» узяли участь: ректор – професор Лянной Ю.О., перший проректор – професор Пшенична Л.В, професор Чайченко Н.Н., професор Лоза Т.О., професор Семеніхіна О.В., заступник директора ФІСФ – доцент Кириленко Н.І. Надзвичайно цікаво було почути від учасників дискусійної платформи їхні спогади про студентське життя в рідній альма-матер, початок професійної кар'єри... Згадали і своїх улюблених Наставників, Учителів, які мотивували та підтримували юних макаренківців у їхніх починаннях... Професор Надія Натанівна Чайченко продемонструвала фотографії з альбому «Випуск-1964 року», а професор Тетяна Олександрівна Лоза порадила майбутнім педагогам ніколи не здаватися на шляху до своєї мрії.

Доцент кафедри педагогіки Осьмук Н.Г. поділилася здобутками викладачів-макаренківців про життя і діяльність Великого Вчителя, а студентка ІПП Зайчикова Анастасія прочитала найулюбленіший уривок із «Педагогічної поеми».

Під час конкурсу «Мій університет – моя гордість» було презентовано індивідуальні та колективні творчі роботи студентів та викладачів відповідно до таких номінацій:

• «Есе, присвячене університету»

1. Студентка факультету іноземної та слов'янської філології Ковтуненко Олена.

2. Студент Навчально-наукового інституту історії та філософії Осадчий Дмитро.

• «Фотоколаж» «Університет не для всіх, а для – кожного»

1.Студентка Інституту педагогіки і психології Заїка Ірина.

• «Реклама університету». Плакат «Сучасний Макаренко»

1.Студентка Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Голець Дар'я

2.Студентка Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Карпцова Вікторія

3.Студентка Навчально-наукового інституту культури і мистецтв Часниченко Олеся

(керівник проєкту – Кохан Н.М.).

• Презентація путівника

«Гумористично про туристичний Педагогічний»

Студенти факультету іноземної та слов'янської філології Посна Карина, Лисянська Вікторія, Лило Андрій, Прихідько Юлія (керівник проєкту – Ячменик М.М.).

• «Презентація співпраці зі школами»

1. Магістрантка природничо-географічного факультету Хандюк Таїсія (керівник проєкту – Пташенчук О.О.).

• «Велич особистості Вчителя». «Родинними стежками: спогади про Вчителя Лазарка М.О»

1. Студентка факультету іноземної та слов'янської філології Роденкова Василина.

• Відеоролик «Мій найкращий – педагогічний»

1. Студенти Навчально-наукового інституту фізичної культури Баранік Максим та Бондаренко Антон (керівник проєкту – Поляничко Ю.В.).

2.Студенти Навчально-наукового інституту фізичної культури Гусак Євгенії та Берези Віта (керівник проєкту – Поляничко Ю.В.).

2. Студенти 2 курсу Навчально-наукового інституту культури і мистецтв (керівник проєкту – Громова Н.В.).

• Ода університету (поетичні твори)

1. Студентка факультету іноземної та слов'янської філології Камишова Ксенія.

2. Студент Навчально-наукового інституту історії та філософії Гура Єгор.

3.Студент Навчально-наукового інституту історії та філософії Гудимов Андрій (керівник проєкту – Рудь О.М.).

Студентка ФІСФ Шугурова Валерія об'єднала учасників педагогічного фестивалю символічною піснею з нагоди 95-РІЧНОГО ювілею Рідного Університету.

Спасибі, дорога Макаренківська Родино, за фестиваль щирості, розуму, таланту! До нових ювілеїв! Многая літа, Alma mater!

Нагородження переможців Конкурсу «Мій університет – моя гордість» відбудеться 23 грудня 2019 року о 13:00 у 202 ауд.

Координатор конкурсу
«Мій університет – моя гордість»,