Майстер-клас «Риторична культура молодого дослідника: мистецтво виголошення доповіді»

Кафедра української мови і літератури продовжує плідну взаємодію з Сумським територіальним відділенням Малої академії наук України.

22 жовтня 2022 року доцент кафедри В. В. Герман провела майстер-клас «Риторична культура молодого дослідника: мистецтво виголошення доповіді» для учнів, які працюють над науково-дослідницькими роботами, та наукових керівників – учителів Сумської області. Зокрема молоді науковці та їх керівники ознайомилися з важливими аспектами риторичної культури доповіді як жанру ораторського мистецтва, вимогами до структури та змісту доповіді-захисту науково-дослідницької роботи під час конференції та доповіді-презентації постера; прослухали зразки доповідей тощо.

Слухачі МАН – активні учасники студентських наукових конференцій, семінарів, конкурсів, виховних заходів, які проводяться на факультеті іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Так, 21 жовтня 2022 року молоді науковці взяли участь в обласній конференції молодих учених «Актуальні питання фольклору і фольклористики». Наразі вихованці гуртка «Українська мова» готуються до участі в Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрантів, аспірантів «Філологія, лінгводидактика, професійна комунікація в науковому дискурсі», у радіодиктанті національної єдності та інших заходах кафедри української мови і літератури.