Previous Next

Методичний семінар «Європейські стандарти акредитації освітніх програм»

10 березня 2020 року на кафедрі практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології проведено методичний семінар на тему «Європейські стандарти акредитації освітніх програм».

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA) та в рамках виконання програми наукового стажування старшого викладача кафедри практики англійської мови, кандидата педагогічних наук Юлії Коробової, яка брала участь у ІІІ Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» (27 січня – 1 лютого 2020 року, м. Луцьк).

Захід відвідало 17 викладачів факультету іноземної та слов’янської філології.

Під час семінару було зосереджено увагу на таких актуальних питаннях оцінювання якості вищої освіти в Україні: інтеграція українських ЗВО до Європейського простору вищої освіти, вимоги до оцінювання якості освітньої діяльності ЗВО, цілі акредитації та критеріїв оцінювання освітніх програм, роль експертів з акредитації освітніх програм у підвищенні якості вищої освіти в Україні (джерело – лекція проф. Олександра Длугопольського, ТНЕУ).

В кінці заходу учасники ознайомилися з напрямами діяльності УАДО та отримали вичерпні консультації з питань залучення до проектів УАДО та Еразмус+ (джерело – лекція проф. Світлани Щудло, президент УАДО).


Надрукувати   E-mail

Інші статті