Previous Next

“Mind Maps in English Language Teaching”

6 листопада 2020 року об 14:30 на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології в рамках проекту "Student-Led Lectorium: Innovative Foreign Language Teaching Technologies" (Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур, керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) Серпенінова Ю. С. магістрант групи 361 презентувала дистанційну лекцію на тему “Mind Maps in English Language Teaching” для студентів старших курсів відділення іноземних мов.

 

Лекція на тему “Mind Maps in English Language Teaching” була спрямована на розвиток професійної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови. Головною метою було розкрити студентам ключові поняття методології та зосередити увагу на практичній імплементації запропонованого інструменту.

Для кращого сприйняття матеріалу була розроблена мультимедійна презентація, яка включала в себе теоретичний матеріал, що був ретельно відібраний та проаналізований. Окрім основного фокусу на теорії, були різноманітні графічні зображення та відео-матеріали. Найбільша інтеракція відбувалась під час перегляду відео, коли лекторами перевірялась увага та розуміння студентами конкретно-пройденого аспекту. Перед тим, як подивитись відео, студентам було запропоновано перелік запитань відкритого типу.

Таким чином, лекція виявилась інформативною, змістовною та легкою для сприйняття. Студенти мали змогу висловити свої враження, а лектори отримали позитивний досвід у роботі в межах “ Distant Learning” на платформі Google Meet.


Надрукувати   E-mail