Міжнародне стажування викладачів кафедри англійської філології та лінгводидактики

Щиро вітаємо викладацький склад кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка: завідувача кафедри, доцента Козлову В.В. та доцентів Алексенко С.Ф. і Багацьку О.В. з успішним проходженням міжнародного стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща-Україна)!

Стажування, що об’єднало понад 300 учасників з усіх областей України, більшість з яких становили науково-педагогічні працівники, виявилося плідним позитивним досвідом з розуміння фронезису освіти та основ проєктного менеджменту. Курс надав учасникам необхідні знання та цінні практичні навички з розробки і впровадження власних освітніх проєктів.

Серед дванадцяти групових проєктів, що розроблялися учасниками стажування протягом місяця, найкращим з огляду на поєднання освітніх задач із соціально-важливою місією інклюзивності усіх членів суспільства було визнано проєкт «Інноваційний Lingua HUB у закладах вищої освіти», який розробили і успішно захистили викладачі нашої кафедри в межах всеукраїнської команди. Член кафедри доц. Багацька О.В., зайнявши перше місце в одному з тестувань, була премійована можливістю безкоштовно опублікувати наукову статтю у міжнародному виданні Virtus!

Дякуємо міжнародній команді організаторів Walery Okulicz-Kozaryn, Aleksandra Zapolska, Аліції Новак, Миколі Журбі, Ірині Цимбал за змістовний інтерактивний курс, професійну підтримку та постійний організаційний супровід!