На ПГФ відбулися заходи у рамках святкування «Міжнародного Дня музеїв»

21 травня 2022 року природничо-географічний факультет СумДПУ імені А.С. Макаренка долучився до міських заходів «Ніч музеїв» та провів екскурсії у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка», зоологічному та геологічному музеях. Ці заходи проведено з профорієнтаційною метою та задля популяризації природничих наук.

До нас завітали жителі м. Суми, Сумської області та гості з Чернігівської області! Викладачі та співробітники кафедри біології та методики навчання біології, а саме: доцент Микола Павлович Москаленко, доцент Валентина Миколаївна Торяник, викладач Володимир Сергійович Латишев та фахівець Олександр Юрійович Депутат, а також в.о. директора ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» Наталія Миколаївна Левченко та доцент кафедри загальної та регіональної географії Олена Сергіївна Данильченко провели цікаві екскурсії для відвідувачів.

Наші гості мали можливість прогулятись алеями ботанічного саду, зробити фото у численних квітучих локаціях, послухати цікаву екскурсію, познайомитись з тепличним фондом ботанічного саду. В зоологічному музеї відвідувачі ознайомились з представленими експонатами, серед яких найбільша на Сумщині колекція комах, мушель молюсків, коралів, опудал тварин з місцевої і світової фауни.

Під час екскурсії в геологічному музеї відвідувачі познайомились з дивовижним світом мінералів, гірських порід та скам'янілостей, різнокольоровими флюоритами, красивими аметистами, різновидами гранату, гірськими породами Сумської області, особливими палеонтологічними зразками (зубами та фрагментом бивня мамонта), скам'янілими рештками волохатого носорога тощо.

Всі відвідувачі поверталися щасливі, задоволені та залишали позитивні відгуки.

Вітаємо з міжнародним Днем музеїв та Днем науки!

Запрошуємо всіх долучитися до «Бузкового дня», який цього року відбудеться у ННЦ «Ботанічний сад СумДПУ імені А.С. Макаренка» 25 травня 2022 року з 10.00 до 14.00 за попереднім записом - https://docs.google.com/forms/d/1sSjnoQSxN4PJuQ9VnVm1J8c87LpTLybz0XOtTBX6LhY/edit?usp=sharing

Працюємо на освітньому фронті! Все буде Україна!