Новини

Навчальна практика в соціальних службах / закладах соціального захисту населення в умовах дистанційного навчання

У цьому навчальному році Навчальна практика в соціальних службах, установах та організаціях / закладах соціального захисту населення для студентів ІІ курсу спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення», незважаючи на карантинні обмежувальні заходи в державі, проходить згідно з учбовими планами.

Наразі вона перейшла у зручний онлайн-формат, який дозволяє студентам знайомитися з соціальною інфраструктурою м. Суми та особливостями діяльності різних закладів соціальної сфери нашого регіону.

Протягом тижня студенти 0025 і 0026 груп разом з методисткою навчальної практики – к.п.н., доц. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Поляковою Ольгою Михайлівною – долучалися до наступних заходів:

  • онлайн воркшоп «Структура та напрями діяльності щодо соціального захисту населення», який був проведений заступницею директора Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА Людмилою Мусіякою;
  • обласний семінар з питань запобігання і протидії домашньому насильству для працівників закладів та установ, що надають соціальні послуги у відповідних територіально-адміністративних одиницях Сумської області (у рамках інформаційної кампанії «Не дай насильству шанс!»), який був організований Обласним центром соціальних служб (директорка закладу – Тетяна Шевченко).

До вище перерахованих заходів долучилися і студенти І курсу спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальне забезпечення», які в межах навчальної дисципліни «Інституційне забезпечення соціальної роботи та соціальної допомоги» (викладач – зав. кафедри соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності, к.п.н., доц. Поляничко Анжела Олександрівна) продовжують знайомитися з соціальною інфраструктурою м. Суми.

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Факс: (0542) 22-15-17
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: [email protected]

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: [email protected]
Тел.: +38 (0542) 68-59-15
Моб. (Lifecell): +38 (093) 256-67-28

viber b306d telegram 357e7 whatsapp 70ad0

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню